KASULIKU OSTUKORV | Oktoobri ülevaade. Jätkuvalt on poodide vahel tihe konkurents ja hinnavahed on mõnel juhul vaid sentides

 (25)
Eesti esimene ööpäevaringselt avatud hüpermarket
Foto: Taavi Sepp

Selle kuu ülevaates on taaskord esikohal Grossi toidukaubad. Teisel ja kolmandal kohal järgnevad lähestikku Prisma, Coop ja Maxima.

Kui lisada võrdluses kolmandale kohale tulnud Coopi hinnale säästukaardi soodustus, saab korvi kätte veelgi soodsamalt, kuigi Prisma edestab sellel juhul konkurenti vaid paari sendiga. Coop paistab jätkuvalt silma ka kampaaniahinnaga toodetega, kuid neid oli kindlasti vähem kui eelmisel kuul.

Tootegruppides üllatajaid polnud

Puu- ja juurviljade koguhind on Grossis kõige soodsam, mis eristub konkurentidest lausa 2 euro võrra. Suurim tootegruppide valiku hinnavahe tulebki puu- ja juurviljade hulgas, kus kõige kallima ning soodsama vahel on ligi 4 eurot, kallima hinnaga jääb silma Selver.

Suur hinnavahe tootegruppe vaadates tuleb veel lihatoodete hindasid võrreldes, kus kõige soodsamat hinda pakub Maxima. Kallima valikuga Selver pakub erinevaid lihatooteid kokku ligi 3,5 eurot kallima hinnaga.

Kõige ühtlasem on tootegruppe vaadates piimatoodete hind, mis on kõikides kauplustes kokkuvõttes 12 euro ümber. Stabiilset hinda erinevates jaekauplustes näidavad ka kuivainete hinnad kokkuvõttes.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias