KASULIKU OSTUKORV | Veebruarikuu ülevaade

 (98)
Suurendusklaas Prismas
Foto: Hendrik Osula

Veebruarikuu ostukorvist selgub, et hetke kalleima ostukorvi saab Rimist, odavaima Grossi toidupoest.

Sel kuul tulid ostukorvide lõppsummad võrdlemisi tasavägised. Vaid Rimi paistab silma teistest kallimate hindadega.

Kui nii Maxima, Grossi, Selveri, Prisma kui ka Coopi ostukorvid maksavad täna veidi alla 70 euro, siis Rimi ostukorvi lõpphinnaks kujunes 73 eurot ja 48 senti. Rimi kaardiga saab sellelt summalt 84 senti alla.

Kel Säästukaart olemas, teadku, et Coopi Maksimarketis on palju kliendikaardi soodustusi. See on ka põhjus, miks veebruarikuu ostukorv Coopi kauplusest jäi napilt alla Grossile kui selle kuu kõige odavamale poele.

Poes on kallimaks läinud munad. Kõigis võrreldavates poodides maksavad Eggo munad kuu ja kahe tagusega võrreldes kuni 60 senti rohkem. Samal ajal on või hind langenud ning maksab umbes sama palju nagu nn võikriisieelsel ajal.

Praegu on mitmes poes ka kehtivad kliendikaardi soodustused, nii et poodi minnes ei maksa kaarti koju jätta. Eriti helde on Selver, kus on praegu mitmeid kehtivaid Partnerkaardi soodustusi. Kuigi Selver on mitmel kuul tulnud Kasuliku ostukorvi hinnavaatluses kõige kallimaks poeks, on sel kuul just Partnerkaardi soodustuste rohkuse tõttu poe ostukorvi lõpphind märgatavalt soodsam. Selle kuu kõige soodsamaks ostukorviks saamisest lahutas Selverit vaid 50 senti.

Vaata lähemalt veebruarikuu ostukorvi hinnavõrdlusest, kui palju toidukaup poodides maksab.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias