FOTOD ja VIDEO | Väiksed renditavad Fiatid vallutasid Tallinna! Vaata, kuidas seda saada ja mismoodi see sõidab

 (53)

Tänasest avati Tallinnas Citybee auto kiirrendi teenus, mööda linna liiguvad ja pargivad esialgu 135 väikest ja uhiuut sõiduautot Fiat 500, millega on võimalik oma vajalikud sõidud ära teha.

Teenuse kasutamine on lihtne, tuleb tõmmata äpp, teha seal ära mõned toimingud ja leida kaardilt vaba auto. Parkida võib igal pool Tallinna linna parklates, eraparklates parkida ei tohi. Teenuse hind kujuneb kahest komponendist - ajatasu ja kilometraaž. Minut maksab 15 senti ja kilomeeter omakorda 17 senti. Kui tund tiksub täis, siis on selle tasu mõnevõrra odavam - 4.90. Päevaks auto rentimine maksab 22.90, nädalaks 129 ja kuuks 339. Sinna lisandub kilomeetritasu.

Näiteks teekond Tallinna kesklinnast Viru keskuse kandist Ülemiste keskuse parkimismajja läks maksma 2.50 eurot, seega selliste lühemate otsade puhul tuleb hind odavam kui taksol.

Seotud lood:

Autoga võib sõita igale poole, kuid tagastada tuleb see Tallinna linna sobilikku piirkonda. Kui peaks tekkima vajadus tankida, siis igas autos on Alexela kütusekaart.

Kuidas auto sõidab, kuidas seda saada ja kõike muud teenuse kohta saad näha ja teada ülalolevast videost!


Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias