Ägestunud klient sai Škoda esinduses klienditeenindajalt rusikaga näkku

 (500)
Ägestunud klient sai Škoda esinduses klienditeenindajalt rusikaga näkku
Foto: Škoda

Tallinnas Pirni tänava automüügisalongis puhkes füüsiline konflikt kliendi ja klienditeenindaja vahel.

Eile kella 14 ajal teatati politseile, et Pirni tänava automüügi esinduses on tekkinud konflikt kliendi ja keskuse töötaja vahel.

Lääne-Harju politseijaoskonna ennetus- ja menetlustalituse juhi Erkko Piirimägi selgitusel lahkus klient sündmuskohalt ning teataja sõnul oli agressiivse käitumise tõttu kahtlus, et juht võib olla narkojoobes.

„Autokeskuse personaliga suheldes selgus, et klient oli agressiivselt meelestatud, ropendas ning tegi ähvardavaid liigutusi töötajate suunas. Ühe ähvardava žesti tõrjumisel oli esinduse töötaja enda kaitseks sunnitud ka jõudu kasutama. Seejärel oli klient sõiduautoga lahkunud,” edastas Piirimägi.

Sõiduki kirjeldus edastati patrullidele ning kirjeldusele vastav auto peatati Valdeku tänaval. “Sõidukit juhtinud 21-aastasel mehel alkoholijoovet ei olnud, samuti ei tuvastanud korrakaitsjad narkojoobe tunnuseid. Juhiga vesteldes selgus, et konflikt oli tekkinud ebakõlast auto hindamisakti osas. Tänaseks on politseile laekunud ka juhtunu kohta avaldus ning menetluse alustamine on selle põhjal otsustamisel,” märkis Piirimägi.

Delfi võttis 21-aastase noormehega ühendust, kes avas inetut vahejuhtumit ka oma vaatevinklist.

Ta isegi ei vaadanud autot, talle piisas aastaarvust. Ja siis ütles hinnaks 8000. Ilma autot vaatamata!
Klient
Seotud lood:

„Asi oli selline, et müün praegu oma 2007. aasta Lexust. Sellele oli tarvis teha müügiakt. Läksingi esindusse, et see vormistataks. Küsisin, et kes siin müügiakti teeb. Siis kutsus üks klienditeenindaja enda juurde. Läksin. Tegi muuhulgas Auto24 lahti. Ta isegi ei vaadanud autot, talle piisas aastaarvust. Ja siis ütles hinnaks 8000. Ilma autot vaatamata!” jutustas mees toimetusele.

Väidetavalt laisk ja mitteosavõtlik teenindaja vihastas noormeest nii, et ta paari käredama sõnaga teenindajat kostitada otsustas. „Näha oli, et inimene ei viitsi sellega tegeleda. Võib-olla ma läksin sel hetkel veidi närvi ja ütlesin midagi stiilis „aja oma perse püsti”, et ta läheks ja vaataks auto üle. Lõpuks lahkusin esindusest. Olin juba ukse juurde jõudnud, kui tuli täiesti teine klienditeenindaja mitte midagi ütlemata ja lendas mulle rusikatega kallale,” oli mees jahmunud.

Noormees lisas, et oli teel matustele ning mõtted olid peas laiali. „Sõitsin Männikule ja politseipatrull pidas mu kinni. Mind pandi puhuma, mulle tehti narkotest. Küsis, et milles värk on. Rääkisin kõik ausalt ära ja mind lasti minema. Öeldi, et testide põhjal pretensioone pole. Pärast hakkasin ise mõtlema: minul siiski on pretensioon. Miks mingi müügimees mulle kallale tuleb?” võtab noormees teema kokku.

Pärast matuseid läks mees traumapunkti, kus väljastati epikriis, mille kohaselt oli talle tekitatud alahuule marrastus ning vasakus pea piirkonnas hematoom.

Foto: Kuvatõmmis

„Võib-olla ma ütlesin midagi valesti. Võib-olla ma ägestusin. Aga müügimees ei tule mingil juhul kätega kallale. Vägivalda ei tohiks miski õigustada,” leiab mees lõpuks.

Kuigi Škoda esindusse pöördudes öeldi, et neil on vahejuhtumist olemas ka turvakaamera salvestis ning politsei ei näinud selle avalikustamises probleeme, otsustas Škoda seda Delfiga siiski mitte jagada. Paludes Škodalt täiendavaid kommentaare soovitati ajakirjanikul kasutada politsei ametlikku kommentaari. Küsimusele, kas klient sai klienditeenindajalt löögi, jättis Škoda esindaja konkreetselt vastamata.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias