airBaltic avab sel suvehooajal üheksa uut lennuliini

 (1)
airBaltic avab sel suvehooajal üheksa uut lennuliini
Foto: Eero Vabamägi

Selleks suvehooajaks, mis algab 29. märtsil, avab Läti lennufirma airBaltic üheksa uut liini ning täiustab lennuplaani lendudel, mis ühendavad Baltikumi piirkonna Euroopa, Lähis-Ida ning SRÜga.

“Tulenevalt muudatustest idaturgudel oleme me vähendanud idasuunalisi lende ning seega on lennukid vabad meie uuteks liinideks, mis viivad populaarsetesse ja päikeselistesse linnadesse Vahemere ning Balti mere regioonis,"ütles airBalticu kommertsjuht Christophe Viatte.

Jätkatakse ühenduste tugevdamist Skandinaaviaga nii Stockholmi, Göteburgi, Copenhageni kui Aalborgi kaudu ning samal ajal tutvustatakse ka uusi liine Tallinnast Berliini ja Viini. Läänesuunalised hommikused lennud liigutatakse varasematele hommikutundidele, nii on kauem võimalik veeta aega linnades nagu Hamburg, München, Pariis, London, Amsterdam, Žürich ning Berliin.

Suvehooajaks avab airBaltic mitmed uued otseliinid Riiast, Tallinnast, Dortmundist ja Frankfurdist. airBalticu sihtkohtade hulka on lisatud Aalborg (Taani), Heringsdorf (Usedomi saar, Saksamaa), Dubrovnik (Horvaatia), Thessaloniki (Kreeka), Rhodos (Kreeka) ja Pisa (Itaalia). Täieliku airBalticu lennuplaani leiab firma kodulehelt www.airbaltic.com.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias