Apollo valmistub kinode avamiseks Eestis uue ja ainulaadse desinfitseerimismeetodiga

 (40)
Apollo valmistub kinode avamiseks Eestis uue ja ainulaadse desinfitseerimismeetodiga
Pressimateral

Esmaspäeval, 20.04 toimus Apollo Kino Mustamäel koostöös kinnisvarakorrashoiu ettevõttega Stell Eesti esimene elektrostaatiline desinfitseerimine, tagades kinosaalides viirusevabad pinnad.

„Tegu on esimese suurema aktsiooniga mitmest peagi aset leidvast hügieenitoimingust meie kinodes, et valmistuda kinode avamiseks ja pakkuda klientidele võimalikult turvalist kinokülastust,” selgitab Apollo kinode Baltikumi tegevjuht Kadri Ärm toimingu tagamaid.

Eestis esmakordselt läbiviidaval elektrostaatilisel pindade desinfitseerimisel lisatakse puhastusainele pihustamisel elektrilaeng - positiivselt laetud aine osakesed ei lange üksteise peale, vaid liiguvad negatiivse või neutraalse laenguga pinna poole. Antud meetod võimaldab desinfitseerimist läbi viia lihtsalt ja kiirelt ning on efektiivsem võrreldes tavapritside või kontaktmeetodiga, kuna pihustusmeetodil väljuvad elektrostaatiliselt laetud osakesed pääsevad ka pindade mikropragudesse. Selle tulemusena saavutatakse täielik pinna katmine desinfitseeriva ainega, mis hävitab seal olevad viirused, bakterid, seened ja teised mikroorganismid.

Seotud lood:

„Tänane olukord on sundinud ilmselt mitmetel teenindusvaldkonnas tegutsevatel ettevõtetel üle vaatama oma senised hügieenistandardid. Eesti suurima kinoketina soovime kinode taasavamisel kinokülastajatele võimaldada ootustele vastavat, turvalist ja kvaliteetset kinoelamust. Oleme kinode sulgemise ajal teinud palju tööd selle nimel, et tagada vajalikud isikukaitsevahendid, käivitada uued puhtusnõuded ning töötada välja sisekoolituste materjalid,“ viitab Ärm mitmetele tegevustele, mida kriisijärgselt Apollo kinodes rakendama hakatakse, nii töötajate kui klientide heaolu silmas pidades.

„Oleme tänulikud oma heale koostööpartnerile Stellile, kes oli valmis Apollo Kinoga katsetama seda innovaatilist puhastustehnoloogiat,“ kiidab Ärm puhastusteenust pakkuvat firmat.

Stelli ostu- ja müügidirektori Margus Vällingu sõnul on desinfitseerimisvahendite ja -meetodite valik turul väga lai, kuid iga kliendi jaoks püütakse koostöös leida parim lahendus. „Tänane olukord, kus koroonaviiruse leviku tõttu esitatakse puhtusele ja pindade desinfitseerimisele järjest kõrgemaid nõudmisi, soodustab igati innovatsiooni ja uute lahenduste kasutuselevõtmist. Elektrostaatiline desinfitseerimine on üks sellistest võimalustest, mida Eesti turul veel seni pole proovitud, kuid mis on mujal maailmas tänu desinfitseerimise kiirusele ja efektiivsusele juba palju positiivset tagasisidet kogunud. Meil on hea meel, et Apollo kinod on enda töötajatele ja klientidele mõeldes otsustanud tulevikutehnoloogia kasuks ning loodame, et huvi selle vastu kasvab turul veelgi,“ lisas Välling.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias