Apotheka kiirkuller laienes: nüüd saab ravimid koju tellida nii Tartumaal kui Harjumaal


Aphoteka apteek
Aphoteka apteekFoto: Ilmar Saabas

Alates sellest nädalast saab kogu Harju maakonna ulatuses Apotheka e-apteegist tehtud tellimused hiljemalt järgmise päeva jooksul kätte.

Harjumaal elavad inimesed saavad nüüdsest koostöös Saadetis -ga Apotheka e-apteegi kauba kätte tellimuse tegemisele järgneval päeval. Juba paar kuud on Tallinnas võimalik e-apteegi pakk saada kiirtellimusena kätte ka nelja tunni jooksul pärast tellimuse sooritamist.

„E-apteek on eestimaalaste hulgas üha armastatum ning sealt saab tellida kogu apteegikaupa, sh ravimeid – retsepti- ja käsimüügi- ning ka veterinaarravimeid. Järgmise päeva kiirkuller kehtib ainult ukselt uksele tellimisel ja teenus on kontaktivaba. Pakiautomaatidele see ei laiene,“ selgitas Apotheka e-apteegi juht, proviisor Jürgen Jänese.

„Aprillis on Eesti inimesed ostnud Apotheka e-apteegist ravimite kõrval kõige enam näo kaitsemaske, käte desinfitseerimisvahendeid, vesinikperoksiidi lahust, söetablette, pipraplaastreid, C-vitamiini ning piimhappebaktereid,“ tõdes proviisor.

Seotud lood:

Saadetis OÜ järgmise päeva kiirkulleri teenus on lisaks Harjumaale kättesaadav ka kogu Tartu maakonna ulatuses, kuhu pakid jõuavad reeglina 24h jooksul tellimuse kinnitamisest. Mujal Eestis jõuavad e-apteegi tellimused kulleritega kohale tavapäraselt kahe kuni kolme tööpäeva jooksul.

E-apteek võimaldab apteegikaupa osta mugavalt just sealt, kus inimene parasjagu viibib ning tellida ostud kas koju, tööle, postkontorisse, pakiautomaati või lasta need saata hoopis maavanaemale kulleriga koju. E-apteegis on võimalik apteekriga privaatselt nõu pidada ning soetada nii käsimüügi- kui retseptiravimeid, külmkapitemperatuuri vajavaid tooteid, veterinaarravimeid ning ka suures valikus ilu- ja tervisetooteid. Retseptiravimite ostmisel on eeltingimuseks, et välja on kirjutatud digiretsept.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias