Austraalias müüdud kallid "Euroopa nachod" tekitasid turistides hämmingut

 (2)
Vettinud nachod
Vettinud nachodFacebook / Kuvatõmmis

Austraalias Perthi lähistel asuv restoran valmistas ühele kliendile tõelise pettumuse, kui menüüst tellitud nachode asemel toodi lauda kausitäis vettinud maisikrõpse mõne sulanud juustu tükikesega.

Ashin McCamish tellis Austraalias Perthi lähedal asuvas saksa restoranis Elmar's kausitäie nachosid, mis maksid 15 Austraalia dollarit (10 eurot). Kui lubatud roog lauda jõudis, vaatasid kausist vastu vaid vettinud maisikrõpsud, millele oli puistatud veidi juustu ja tomatikastet, kirjutab news.com.au.

"Need nachod maksid 15 dollarit," kirjutas McCamish oma sotsiaalmeedia kontol ja jätkas: "Ma pole kindel - äkki meid peeti eksklikult veinituuri osalisteks, kuna me nägime noored välja ja ei olnud ilmselt väärt korralikku teenindust."

Ka teised restorani kliendid kiitsid takka ja lisasid, et nende sõnul on Elmar'sis pakutavad nachod reeglina vettinud, nii et neid ei tasu isegi lõpuni süüa.

Restoran seletas alguses, et tegemist on "Euroopa nachodega" ja kliendid ei saanud ilmselt sellest lihtsalt aru, aga tänaseks on toidukoha Facebooki kontole jõudnud pilt rikkalikult juustuga kaetud nachodest, mida klientidele nüüd vettinud krõpsude asemel pakutakse.

Ilmselt võib öelda, et loo moraaliks on: kus viga näed laita, seal mine Facebooki ja kurda.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias