Avati piletimüük Tallinki uhiuue laeva Megastari reisidele

 (7)
Avati piletimüük Tallinki uhiuue laeva Megastari reisidele
Foto: Tallink

Täna avatakse piletimüük Tallinki 2017. aasta jaanuaris valmiva kiire reisilaeva Megastari reisidele. Esialgsete plaanide kohaselt alustab Megastar Tallinna-Helsingi liinil 29. jaanuaril.

Megastari üleandmine Meyer Turku laevatehase poolt on planeeritud aset leidma järgmise aasta jaanuari teises pooles, võimaldades laeval 29. jaanuarist Tallinna-Helsingi liinile reisijaid teenindama suunduda.

Juhuks kui laeva üleandmine peaks toimuma hetkel planeeritust hiljem, müüakse Megastari esimestele reisidele esialgu asenduslaeva Superstari mahus pileteid vältimaks võimalikku ülebroneerimist. Müügikeskkonnas muutub Superstari laeva nimi Megastariks tänase jooksul.

Megastaril on praeguste Tallink Shuttle kiirete reisilaevadega võrreldes 62 protsenti enam ruumi. Reisijateala on suurem 40 protsendi võrra, mahutades 2800 inimest. Laeva autotekile sõidavad sõidukitega reisijad teise tasandi rambi kaudu, kaubikutest ja bussidest eraldi. Laeval asub ka 150 autokohaga garaaž, kuhu on reisijatel juurdepääs terve reisi vältel ning mis on ühendatud poega Traveller's Superstore.

Kui varem on lounge'id kuulunud Comfort ja äriklassi teenuse juurde, siis Megastaril lisandub standard-klassi teenusele samuti oma lounge. Täiesti uue kontseptsiooniga, vaikne ja mugavate tugitoolidega istesalong on avatud kõikidele reisijatele. Istesalongis on enam kui 300 istekohta ning alale on planeeritud suur hulk seinakontakte telefonide ja teiste elektriseadmete laadimiseks ja kasutamiseks reisi vältel.

Seotud lood:

Megastaril saab olema seitse erinevat restorani ja kohvikut, mille hulgas on nii klassikaline buffet-restoran, a la carte restoran, kiirtoidurestoran ja kohvikud. Laeval asuvad ka pubid ja baarid.

Megastar saab olema Tallinki suurim kiire reisilaev, olles 212 meetrit pikk ning mahutades korraga 2800 reisijat, mis on samaväärne kruiisilaeva Baltic Queen'iga.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias