Bolt langetab Tallinnas ja Pärnus elektritõukerataste rendihinda, samaga vastab ka konkurent

 (40)
Bolt
ElektritõukerattadFoto: Rauno Volmar

Bolt langetab tänasest Tallinnas ja Pärnus renditõukerataste hinda, pakkudes Eesti nüüdsest elektritõukerattaid taskukohasema hinnaga. Sõidualustustasust on loobunud nii Bolt kui ja kodumaine konkurent Tuul.

“Leiame, et elektritõukerattad peaks olema taskukohane alternatiiv autole lühemate vahemaade läbimiseks. Selleks, et see tegelikkuses nii oleks, peab teenuse hind olema võimalikult soodne. Otsustasime langetada tõukerataste renditasu ja loodame sellega muuta teenus kättesaadavaks rohkematele inimestele,” ütles Bolti tõukerataste suunajuht Thomas Tammus.

Uuenenud hinnakirja järgi kaob nii Tallinnas kui Pärnus tõukerataste lahtilukustamise tasu. Sama soodustust pakub ka Tuul. "Meie pakume samuti soodustust selle näol, et kaotasime sõidualustustasu," rääkis Tuul tõukerataste turundusjuht Reelika Maranik.

Bolt langetab ka rendihinda

Tallinna minutihind Bolti tõukeratastel saab olema 15 senti, Pärnus on uus minutitasu esimese 10 sõiduminuti ajal 20 senti, sellest edasi 15 senti. Näiteks 10-minutiline sõit, millest piisab paari-kolme kilomeetri läbimiseks, maksab sõitjale edaspidi Tallinnas 1.5 eurot ja Pärnus 2 eurot. Ühe päeva jooksul maksab tõukeratta kasutamine sõitjale maksimaalselt 15 eurot.

Tõukerataste rentimisel paneb Bolt sõitjatele südamele ohutut liiklemist. Tõukerattaga sõites peab kindlasti arvestama liiklusoludega ja ilmastikutingimustega ning võimalusel peab sõitja kandma kiivrit. Samuti ei tohi tõukerattaga sõita korraga rohkem kui üks inimene.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias