Bolt toob Tallinna inimestele süüa endiselt hirmodava hinnaga, kuid kaua veel?

 (6)
Bolt
BoltFoto: Rauno Volmar

Tallinna toidukullerite turul valitseb karm võitlus, hiljuti teenust pakkuma hakanud Bolt pakkus esialgu toidu kojuvedu lausa muidu, nüüd on lisandunud ka teenusele hind, kuid see on konkurentidest oluliselt odavam.

Möödunud kuul alustas Tallinnas restoranidest toidu kojuvedu Bolt, varem tegutsesid suurtest tegijatest turul Tellitoit ja Wolt. Kui pea kuu pakuti kesklinna piirkonnast toidu kojuvedu tasuta, siis nüüd on lisandunud sellele ka väike tasu.

Paari kilomeetri raadiuses asuvast toitlustuskohast tellimine maksab Bolt Food äpis nüüd umbkaudselt 20 senti kuni euro. Konkuredi Wolt äpist toitu tellides on hinnad mitu korda kõrgemad.

Bolti kommunikatsioonijuht Karin Kase sõnas Kasulikule, et nüüd maksab toidu kohaletoomine väikese tasu. "See võimaldab meil maksta kulleritele motiveerivat tasu ning tagada tellijatele võimalikult kiire ja kvaliteetse teenuse."

Ta nendib, et tasu on oluliselt madalam kui teisel sarnastel ettevõtetel. "Hoiame seda meelega madalana, et võimalikult paljud inimesed saaksid Bolt Food teenust proovida," kinnitab ta. "Et rohkemate inimesteni jõuda, laiendasime hiljuti ka oma kohaletoomise piirkonda Tallinnas pea kahekordseks – nüüd saab lisaks varasematele piirkondadele Bolt Food rakendusega toitu tellida ka Nõmmel, Õismäel, Rocca Al Mares ja Peetris."

Seotud lood:

Millal ja mis määral Bolt toidu kojuveo teenuse hinda tõstab, Kase veel avaldada ei soovi. "Kuna me alles testime teenust ja selle hinnastamist Tallinna turul, ei oska me edasisi samme ja teenuse täpset lõpphinda veel ette näha. Tallinnas tegutsetud kuu aja jooksul oleme juba palju õppinud – näiteks oleme oma teenuse efektiivsemalt tööle pannud, mis tähendab seda, et kullerid saavad lühema ajaga rohkem tellimusi kohale toimetada ja teenivad nii kokkuvõttes sama aja jooksul rohkem."

Wolt Eesti juht Liis Ristal sõnas, et nemad tegid viimase hinnamuutuse tänavu jaanuaris, ega plaani lähiajal muudatusi teha.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias