Burger King pole Tallinnale kunagi varem nii lähedal olnud

 (42)
Helsingis
Foto: Eero Vabamägi

Tallink avab Burger Kingi esimese ujuvrestorani oma laeva Star pardal. Avamine toimub järgmisel esmaspäeval.

Avamine järgmisel esmaspäeval Helsingi-Tallinni reisi ajal. Burger Kingi kiirtoidurestorani avab Soome firma Restel Oy.

Vastav koostööleping AS-i Tallink Grupp ning frantsiisi pakkuva ettevõtte Restel Oy vahel allkirjastati oktoobris möödunud aastal.

AS Tallink Grupp juhatuse liikme Lembit Kitteri sõnul sündis koostöömõte mõlema teenuse sarnaste omaduste põhjal. "Nii Tallink Shuttle kui Burger King pakuvad oma klientidele kiiret, kuid usaldusväärset ning kõrge kvaliteediga teenust. Meie kiirlaevareisijad viibivad pardal vaid kaks tundi, seega võiks maailmas tuntud kiire ja kaasavõetava toidu kontseptsioon olla kindlasti populaarsete valikute hulgas", märkis Kitter.

Restel Oy juhatuse esimees Mikael Backman märkis, et nad on koostööprojekti üle väga rõõmsad ning elevil, et just siin regioonis avatakse esimene Burger King ujuvrestoran.

„Me usume, et need kaks tugevat kaubamärki täiendavad üksteise tootevalikut väga hästi ning restorani kuulsad grillburgerid võetakse Tallinna ja Helsingi vahelise liini reisijate poolt hästi vastu", lisas Backman.

Burger King kiirtoidurestoran ehitatakse reisilaevale Star järgmise aasta alguses toimuva planeeritud dokkimise ajal ning avatakse sama aasta esimese kvartali jooksul. Restoran hakkab praeguse pitsat ja hamburgereid pakkuva Quick&Easy toidukoha asemel asuma 9. tekil.

Burger King restorani tuleb ligikaudu 300 istekohta, kuid kuna sealset toitu saab ka kaasa võtta, saab seda tegelikult nautida kõikidel laeva reisijatealadel vastavalt inimeste enda eelistustele. Tulevase restorani töötajad saavad ettevalmistuse ja koolituse vastavalt rahvusvahelise keti kontseptsioonile.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias