Burger Kingi kiirtoit jõuab kohe Eestisse! Restoranid palkasid juba esimesi töötajaid

 (67)
Burger King avamine Tallink Star laeval
Burger King avamine Tallink Star laevalFoto: Madis Veltman

Kiirtoiduketi Burger King frantsiisi Balti riikides omav Tallink Grupp otsis jaanuaris endale Ülemiste ja Rocca al Mare keskustesse avatavatesse kiirtoidukohtadesse vahetusevanemaid. Ettevõte on teatanud, et esimesed restoranid Tallinnas avatakse tänavu kevadel.

"Burger King avab oma esimese restorani Eestis aprilli keskel Rocca al Mare kaubanduskeskuses ning ridamisi tuleb meil Eestis avamisi kuni juuni keskpaigani," rääkis Tallink Grupi kaldakaubanduse juht Katre Kõvask.

"Aasta esimeses pooles avame Eestis 4 restorani ning 2020.aastal kokku vähemalt 8 üle terve Baltikumi. Täpsemad asukohad lisaks Rocca al Marele ja Ülemiste keskusele saame välja öelda juba lähiajal," täpsustas Kõvask.

Kõvaski sõnul on fännid Eestis Burger Kingi oodanud juba kaua. "Nii nagu mujal maailmas, nii ka Baltikumis, on Burger Kingi saabumisega kohal kõik kolm kiirtoidumaailma vägevat ja oleme kindlad, et meie fännid leiavad meid kenasti üles ja saavad mahlase whopperiampsu lõpuks siitsamast Eestist kätte!" arvas ta.

Tööportaalis CV keskus on üleval praegu kaks töökuulutust, kus ühes otsitakse vahetusevanemaid Rocca al Mare ja Ülemiste keskuses avatavasse Burger Kingi toidukohta. Lisaks otsitakse mõlemasse restorani ka teenindajaid.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias