Coop avas kriisivaru e-poe, mis teenindab kõiki Eesti piirkondi

 (13)
Võrumaal pandi toime relvastatud poerööv
Foto on illustratiivne.Foto: Marko Kiri

Seoses viimase nädalaga hüppeliselt kasvanud sooviga kasutada toidukaupade ostmiseks e-poe lahendust, avas Coop täna eraldi e-poe www.kriisivaru.ee, mis teenindab koostöös Omnivaga kõiki Eesti piirkondi. Erinevalt kõigist teistest e-poodidest on www.kriisivaru.ee lehel võimalik valida kahe erineva eelkomplekteeritud paketi vahel, milles sisalduvad kõik esmavajalikud toiduained ja esmatarbevahendid, mis ei rikne kiiresti.

Coopi e-kaubanduse juhi Mait Mäesalu sõnul erineb kriisivaru.ee lehekülg selle poolest, et tavapärase 15 000 toote asemel on e-poes müügil eelkomplekteeritud paketid, tänu millele on võimalik teenindada oluliselt rohkem kliente ning kuna pakettides ei ole temperatuurinõudlikke kaupu, saab neid tarnida koostöös Omnivaga ükskõik millisesse Eestimaa otsa.

„Leidsime kiire ja lihtsa lahenduse, kuidas pakkuda e-poe lahendust kõigile Eesti inimestele ning tarnida vajalikud toidu- ja esmatarbekaubad kohale võimalikult kiirelt ehk kaup jõuab kohale 1-3 päeva jooksul ning tarnime põhimõtteliselt kõikjale üle Eesti,“ ütles Mäesalu.

Kauba kohale toimetamiseks on võimalik valida nii kojuvedu Omniva kulleriga kui ka tellida pakk postkontorisse. Lähiajal lisanduvad valikusse ka pakiautomaadid. Kojuveol pakub Omniva kontaktivaba kauba üleandmist. Kriisivaru paketid maksavad 65€ ning teenustasu kojutoomisel või postkontorisse on piirkonnast sõltumata 5€.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias