Coop Pank alustas kauplustes autoliisingu pakkumist

 (5)
Coop panga kontori avamine Pärnus
Coop panga kontori avamine PärnusFoto: Ago Tammik

Coop Pank pakub oktoobrikuust kuni aasta lõpuni koostöös Amserviga autoliisingut Coop Eesti kauplustes, kus kliendid saavad tutvuda populaarsemate Toyota mudelitega ja liisingutingimustega ning esitada kohe ka eeltäidetud liisingutaotluse.

Coop Panga liisingu äriliini juht Martin Ilves märkis, et üha rohkem inimesi võtab autot transpordi püsikuluna ning otsus langetatakse pere eelarvesse sobituva liisingmakse pealt: „Oleme teinud tööd selle nimel, et liisingu kuumakse oleks võimalikult soodne – auto saab soetada 0% sissemaksega ning 5-aastase kasutusrendi lõpuks on sõidukite jääkväärtus 45 protsenti. See annabki võimaluse pakkuda taskukohast kuumakset.“

Ilvese sõnul on autoostu protsess senisest mugavam. Kui tavaliselt pöördub klient autoesinduse poole ja esitab seejärel liisingutaotluse, millele jääb ootama panga vastust, siis Coopi kauplustes saab esitada huvipakkuva Toyota mudeli kohta eeltäidetud liisingutaotluse internetis ning minna automüüja juurde alles siis, kui esmane liisinguotsus juba olemas. „Meie soov on teha kliendi elu väga lihtsaks. Liigume eesmärgi suunas, kus kliendil oleks võimalik parimate pakkumistega tutvuda Coopi kauplustes,“ selgitas Ilves.

Seotud lood:

Soodsaima uue Toyota Yarise liisingumakse algab 145 eurost, kõige kallima Toyota Land Cruiseri saab kätte alates 469 eurost kuus. 0% sissemakse ja lepingutasuta kasutusrendi intress algab 2,9 protsendist ja 5-aastase liisingperioodi järel on sõidukite jääkväärtus 45 protsenti.

Suuremate Coopi kaupluste juures saab osa pakutavaid autosid ka peatselt näha. Ilvese sõnul plaanib Coop Pank tulevikus lisaks autodele hakata sarnaselt pakkuma ka muud tehnikat, näiteks ATVsid.

Eesti kapitalil põhinev Coop Pank on üks viiest Eestis tegutsevast universaalpangast. Coop Pangal on üle Eesti 15 pangakontorit ja 28 pangapunkti. Panga igapäevapanganduse kliendiarv ulatus augusti lõpuks 54 700-ni. Coop Pank kasutab jaekaubanduse ja panganduse vahel tekkivat sünergiat ning toob igapäevased pangateenused inimeste kodu lähedale. Panga enamusomanikuks on kodumaine kaubanduskett Coop Eesti, mille müügivõrgustikku kuulub 330 kauplust.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias