DELFI FOTOD | A1000 Market odavpood jõudis lõpuks Tallinnasse. Mis hindadega alkokaupmeeste toidukauplus üllatab?

 (49)

Täna avati Tallinnas aadressil Peterburi tee 49 linna esimene A1000 Market. Toiduketi eestvedajad on Alko1000 alkopoe pidajad.

Pood asub aadressil Peterburi tee 49, mis on Lasnamäe alguses. Lähedal asuvad suured keskused nagu T1, Ülemiste ja Sikupilli.

A1000 Marketi kontseptsioon erineb teistest toidupoodidest sellega, et kaup pole riiulites, vaid alustel. Lubatakse ka teistest poodidest odavamaid hindu. Kas see ka tõele vastab, saad juba galeriist vaadata.

Poes kohal käinud inimesed sõnasid näiteks, et odavad paistavad poes olevat mähkmed, pähklid ja pasta. Samas on paljudel toodetel hinnasildid puudu. Samuti on hetkel poes piiratud puu- ja juurviljade valik, kuid kaupluse töötajate sõnul täiendatakse tootevalikut jooksvalt ja juurde pannakse ka hinnasildid.

A1000 Marketit on Tallinnasse lubatud juba pikemat aega. Kasulikule kinnitas Alko1000 eestvedaja Einar Visnapuu juba 2017. aasta oktoobris, et toidupoodi on oodata ka Tallinna. Tol ajal lubas ta poodide avamisajaks Tallinnas aastat 2018.

A1000 Marketid asuvad veel Tartus, Võrus, Valgas ja Viljandis.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias