DELFI FOTOD | Mõne päeva pärast avatav Eesti IKEA võtab juba ilmet. Väljastuspunkti ümber käib vilgas töö

 (75)

Sel neljapäeval avab mööblihiid IKEA Tallinnas enda väljastuspunkti ja eestikeelse e-poe. Vaata fotodelt, milline hakkab Eesti IKEA välja nägema!

Rootsi mööblifirma IKEA avab Eesti e-poe ning väljastuspunkti koos näidistesaaliga 29. augustil. Eesti on esimene riik maailmas, kus IKEA siseneb riiki kõigepealt digitaalselt ehk avab e-poe enne füüsilist poodi. Eesti e-poes on valikus umbes 8000 kodusisustustoodet, millest 200 on ka kohapeal koheseks ostuks saadaval.

Eesti e-pood on leitav aadressilt: https://www.ikea.ee/et. Digitaalne avamine toimub 29. augustil kell 10.00. Sinnamaani on võimalik lehelt inspiratsiooni ammutada ja teha endale IKEA Family kaart, millega saab ostudelt soodustust.

Tallinnas avatav väljastuspunkt hõlmab 6000 m2 ala, millest 1500 m2 moodustab näidistesaal ning planeerimisala ja ülejäänud logistikakeskus. Lisaks pakub IKEA ka kodusisustuseks vajalikke lisateenuseid nagu ruumide mõõtmine, mööbli kokkupanek ning paigaldamine. Samuti on avatud teenused äriklientidele.

Kui e-pood on avatud ööpäevaringselt, siis väljastuspunkt on avatud igapäevaselt kella kümnest hommikul kuni kaheksani õhtul.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias