Depo otsib Tallinnasse rohkelt töötajaid. Vaata, palju müüjale palka pakutakse!

 (122)
Depo ehituspood
Depo ehituspoodFoto: Ilmar Saabas

Tallinna kesklinna linnaosas Juhkentali asumis valmistub peagi uksi avama Läti ehituspood Depo, äsja on tööportaalidesse lisatud rohkelt uusi töökuulutusi.

Eesti poodi haldav ettevõtte DEPO DIY EE lisas täna portaali CVKeskus.ee kaheksa uut töökuulutust. Muuhulgas otsitakse koristajat, erinevate osakondade müüjaid ja vanemkassapidajat. Kokku on kauplusel tööportaalis 17 erinevat tööpakkumist, poe koduleheküljel on neid koguni üle kolmekümne.

Tööportaalis on välja toodud mõne töökoha palgavahemik. Puhastusteenindajale lubatakse 700-1100 euro suurust töötasu, kassapidajale pakutakse omakorda 780-925 euro suurust brutotöötasu.

Kõikide tööpakkumistega on võimalik tutvuda Depo kodulehel.

25 000 m2 suuruse Depo arenduse ja ehituse investeering uue kaupluse avamisse oli umbes 45 miljonit eurot - sellest kauplus-lao arenduseks ja väljaehitamiseks investeerib Kaamos Kinnisvara 26,6 miljonit ja ülejäänud 18,4 miljonit eurot on Depo Eesti tegevuse käivitamisega seonduvad investeeringud.

Kaupluseketil on Lätis ja Leedus kokku 14 poodi, oma soodsate hindadega on Läti Depo kauplused juba pikki aastaid eestlasi lõunanaabritele külla meelitanud.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias