E-Selver alustas suure kodutehnika müüki

 (2)
e-Selveri komplekteerimiskeskuse avamine
e-Selveri komplekteerimiskeskuse avamineFoto: Madis Veltman

Selveri e-poes on nüüdsest müügil lisaks laiale valikule toidu- ja tööstuskaupadele ka suur kodutehnika nagu külmkapid, pesumasinad ja telerid.

„E-Selver on mugavust ja aega hindava inimese e-hüpermarket, mis ei ole ammu üksnes toidupood. Võimalus osta ühest kohast ja korraga erinevaid kodus vajaminevaid kaubakategooriaid on muutumas elementaarseks ja Selveril on ainult hea meel olla suunanäitaja taolise olulise täiendusega oma e-poes. Tasuta kojuvedu ning sama päeva tarne teevad selle parimaks teenuseks turul,“ ütleb AS-i Selver juhatuse liige Kristi Lomp.

E-Selveri kliendid saavad Tallinnas ja selle lähiümbruses tellida kaupa 12 Selveri infoletti, kus on e-Selveri väljastuspunktid (vt lähemalt siit). Tallinnas, Harjumaal, Raplamaal ja Pärnus ning linna lähiümbruses saab kaupu koju tellida kulleriga.

Seotud lood:

E-Selveri teeninduspiirkonda kuulub ligemale 700 000 Eesti elanikku. Teenindame kliente Tallinnas, Harjumaal, Raplas ja Raplamaal, Pärnus ja Pärnu lähiümbruses.

Esitades tellimuse kella 16.30-ks (kojuveo ajaaken tuleks reserveerida juba e-Selveri keskkonda sisenemisel), toimetab kuller tellitud kauba valitud aadressil kokkulepitud kellaajal samal päeval. Pärnus ja Pärnumaal tuleb samal päeval tellimuse täitmiseks teha e-poe ost kella 13-ks.

Tellida saab nii arvutist, tahvlist kui ka mobiilist.

Eestis kõige kasutajasõbralikumaks valitud e-Selver on kättesaadav enam kui poolele Eesti elanikkonnast. E-Selver on Eesti kõige suurima teeninduspiirkonna ja rikkalikuma valikuga e-pood. Maksta saab kõigi Eesti levinumate pangalinkide kaudu või krediitkaardiga. Osa saab alati ka kõigist Selveri sooduskampaaniatest.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias