E-toidupoodide test 1: nad saatsid mulle kolm kilo halvaks läinud forelli

 (67)
E-toidupoodide test 1: nad saatsid mulle kolm kilo halvaks läinud forelli
ForellFoto: Annika Haas

Kolm suurt Eesti toidupoodi pakuvad ka internetist ostmise võimalust. Geenius.ee testis nii Maxima, Prisma kui Selveri e-poode ning teeb sellest kokkuvõtte. Tänases esimeses arvustuse kokkuvõttes tõdetakse, Maxima e-poest nad osta ei soovita, muuhulgas ka sellepärast, et kauplus saatis ostjale kolm kilo halvaks läinud forelli.

Testija Henrik Roonemaa tõdeb, et Maxima e-pood on testitud kolme hulgast vaieldamatult kõige koledama kujundusega. Kõik võimalused on olemas, mida vaja oleks, aga see lihtsalt näeb natuke suvaline ja natuke hall välja. Samas, mis sellest siis ikka nii väga on. Ega see siin pole mingi aasta betoonehitise valimine, see on lihtsalt toidupoe aseaine ning ega need päris toidupoodide akendeta suured metallkastid ka sugugi ilusad pole.
Maxima poe lehel leidub ka kirjavigu ("me pakkume Teile neid tooteid”), aga jällegi, ostmist see ju otseselt ei sega.

Ja osta saab Maximast testija kinnitusel küll. Kaupade juures on pildid, kaupu saab otsida või kategooriatest valida ning kategooriaid ka filtreerida. Näiteks kui soovid Maximast osta just Eesti õunu (neid ei ole) või Prantsuse punast veini (seda on), siis saad suurest tootehulgast paari klõpsuga just need välja sorteerida.

Nii tore pole aga see, et teatud kaupadele kehtib miinimumkaal ja seda ei ole enne kauba valimist mitte kusagilt näha.

Miks testijal on kodus 3,298 kilo halvaks läinud forelli, saab pikemalt lugeda Geeniusest.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias