Ebaausad kliendid kipuvad Citybee autodest desoainet näppama

 (5)
Citybee autod linnas 16.10.2019
Citybee autod linnas 16.10.2019Foto: Andres Putting

Sõidukijagamise ettevõtte CityBee kasutajakogemus näitab, et ühe auto keskmine kasutamise kestvus on eriolukorra kestvusel pikenenud. Lühemate reiside puhul on oluliselt kasvanud nõudlus desinfitseerivate spreide järele, teatab ettevõte pressiteate vahendusel.

„CityBee on alates eriolukorra algusest taganud turvalisi ja häid tingimusi rendisõidukite kasutamiseks. Näiteks langetasime tarbijate tagasisidest ja vajadustest lähtuvalt eriolukorra lõpuni pikaajalise rendi hindu – seeläbi võimaldame ühel kasutajal kasutada sõidukit pikema aja jooksul ehk kasutaja saab olla kindel, et keegi teine sõidukiga vahepeal ei sõida. See sõidusoodustus on kasutajate poolt väga hästi vastu võetud,“ kinnitab CityBee Eesti juht Britta-Liisa Ait.

Ta nentis, et jätkuvalt on Tallinnas piisavalt ka neid sõidukeid, mida saab rentida lühemaks perioodiks, ning et CityBee on järjepidevalt varustanud sõidukeid desinfitseerivate spreidega, et kasutajad saaksid enne sõidu alustamist või ka sõidu lõpetamise järel enda käsi puhastada.

„Viimane suurem tarne - 1000 desinfitsaatorit - jõudis taas CityBeeni 21. aprillil. Oleme igapäevaselt varustanud nendega kasutuses olnud sõidukeid. Kui mõnes autos ei ole desinfitsaatorit, siis on kaks võimalust: varasem sõiduki rentija on desinfitsaatori endaga ebaõigetel alustel kaasa võtnud ja selle puudumisest pole info meieni jõudnud või see on saanud tarbimise tõttu otsa ning puhastusmeeskond pole veel jõudnud sõidukit uuesti varustada,“ tõi Ait esile.

Seotud lood:

Ta rõhutas, et suurenenud desovahendi nõudlusele vastamiseks on CityBee loonud võimaluse soovijatel ka CityBee sõidukist desovahend mugavalt rakenduse kaudu kaasa osta, kuid kahjuks on seni kasutajaid, kes küll omastavad sprei, kuid selle eest ei tasu, pannes seeläbi nii end kui ka järgmised sõidukikasutajad ebamugavasse olukorda.

CityBee juht kinnitas, et ettevõte puhastab ja desinfitseerib kõiki rendivalmiduses CityBee sõidukeid regulaarselt, et takistada viiruse võimalikku levikut ja tagada sõidukite puhtus.

„Kindlasti kutsume kõiki CityBee kasutajaid üles vastutustundlikule käitumisele: palun desinfitseerige enda käsi enne sõidu alustamist ja ka enne sõidukist lahkumist, kuid jätke desinfitseeriv vahend siiski CityBee sõidukisse, et ka järgmised kasutajad saaksid seda kõigi turvalisuse huvides kasutada,“ kutsus Ait tarbijaid üles.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias