Eesti suurima spordiklubiketi laienemine ei rauge: uuel aastal avatakse klubid Leedus

 (2)
Piirita keskuse avamine Pirital
MyFitnessi uusim klubi Pirital.Foto: Karli Saul

Eesti suurim spordiklubide kett My Fitness teatas, et kavatseb järgmisel aastal laieneda Leedu turule.

My Fitnessi juhatuse esimehe Erkki Torni sõnul on ettevõte Leedu turgu põhjalikult jälginud ja analüüsinud juba mõnda aega ning olles oma 21 klubiga turuliider nii Eestis kui Lätis, on selline laienemine ettevõtte strateegilisi plaane silmas pidades loogiline samm.

“Näeme Leedu turul suurt potentsiaali, arvestades sealset rahvaarvu ning tõusvat trendi inimeste sportlikes harjumustes. Usume, et My Fitness on heaks täienduseks Leedu spordiklubide turul oma kontseptsiooni, kvaliteedi ning teenuse hindadega. Loodame My Fitnessi Leetu laienemisega elavdada ning kasvatada sealset fitnessmaastikku,” selgitas Torn.

Esimesed klubid Leedus plaanib My Fitness avada 2017. aastal Vilniuses ja Kaunases. Lisaks Leetu laienemisele kavatseb ettevõte avada järgmisel aastal kokku vähemalt kuus uut klubi ka Eestis ja Lätis.

“Meie eesmärk on pakkuda oma teenust võimalikult laiale sihtrühmale ning olla eelistatuim spordiklubide kett kõigis kolmes Balti riigis,” ütles Torn laienemist kommenteerides.

Kõigis kolmes riigis tegutsemine võimaldab ettevõttel pakkuda laiemaid treenimisvõimalusi ka oma tänastele liikmetele, seda just eriti neile kes reisivad regulaarselt Balti riikides.

2008. aastal tegevust alustanud MyFitnessil on täna 15 klubi Eestis ja 6 klubi Lätis, üle 35 000 liikme ning aastas külastatakse klubisid üle 2,5 miljoni korra.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias