Eestis kehtestatud eriolukorra vältel jätkab Neste kütusega varustamist täies mahus

 (10)
Logod
Foto on illustratiivne.Foto: Jaanus Lensment

Koroonaviiruse kiire levik maailmas on loonud meie ümber uue olukorra, kuid mõned asjad siin maailmas peavad toimima ka siis, kui võetakse tarvitusele kõik meetmed viiruse leviku tõkestamiseks.

Eestis kehtestatud eriolukorra vältel jätkab Neste kütusega varustamist täies mahus, tarnides vajamineva kütuse riiki ja kõikidesse Neste tanklatesse tõrgeteta.

Neste klienditeenindus töötab oma tavapärases rütmis, kuid kontori külastuse asemel palub ettevõte pöörduda nende poole telefoni teel 628 5555 või e-maili teel neste.klient@neste.com.

Tanklas olevaid üldkasutatavaid pindu puhastatakse ja desinfitseeritakse regulaarselt, nende hulgas PIN-klaviatuurid, tankimispüstolid, sest viiruse leviku piiramine on ettevõttele tähtis.

Kui tanklas on saadaval kindad ja paber, tuleks neid julgelt tankimisel kasutama. Kasutatud kindad ja paber tuleb pärast kasutamist prügikasti visata.

"Soovitame klientidel laadida oma telefoni Neste äpp, mis võimaldab kütuse eest tasuda ilma tankuri ekraaniklahve puudutamata," soovitas ettevõte. Äpi saab alla laadida Google Play´st või App Store’ist sisestades otsingusse "Neste".

Lisaks toimib Neste tanklates ka viipemakse, mis on veel üks võimalus vältida kontakti üldkasutatavate pindadega.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias