Elisa sulgeb detsembris oma aja ära elanud portaali

 (8)
Elisa sulgeb detsembris oma aja ära elanud portaali
Foto: Scanpix

Elisa sulgeb alates 5. detsembrist 2015 WAP-portaali, mille kaudu vahendas klientidele enda ning teiste teenusepakkujate internetiteenuseid.

Elisa tooteturunduse osakonnajuhi Mailiis Ploomanni sõnul on WAP-portaal selgelt oma aja ära elanud ning lähebki sulgemisele klientide vähese huvi tõttu. „Kaasaegsemad tehnoloogiad on peale tulnud ning ükski meie klient ei kasuta enam mobiilset parkimist WAP-portaali kaudu, vaid pargib nutitelefonis spetsiaalse parkimisäpiga," selgitas Ploomann.

„Lühidalt kokku võttes saabki öelda, et meie kliendid on WAP-portaalist välja kolinud ning alustanud uut elu kaasaegsetes nutirakendustes, mille nad on alla laadinud oma moodsatesse nutitelefonidesse," täpsustas Elisa tooteturunduse osakonnajuht teenuse sulgemise põhjuseid. „Täna pakuvad Google Play android-, AppStore Apple seadmetele ning Microsoft Store Windows nutitelefonidele ja tahvlitele tuhandeid tasuta rakendusi."

Elisa WAP teenuse vahendusel said kliendid lugeda e-posti, teha makseid internetipankades, parkida, lugeda uudiseid ning surfata WAP-lehtedel. Lisaks pakkusid teised teenusepakkujad Elisa WAP-portaali kaudu meelelahutusteenuseid: võimalust tellida helinaid, muusikat, mänge, taustapilte.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias