ELMO Rent: autode lühirenditeenus on juba 6 aastat Eesti turul, hind viiendiku võrra soodsam

 (11)
ELMO Rent: autode lühirenditeenus on juba 6 aastat Eesti turul, hind viiendiku võrra soodsam
Pressimateralid

Eesti kapitalil põhinev ELMO Rent pakub elektri- ja hübriidautode lühirenti juba aastast 2013. Hinnavõrdluses jääb möödunud nädalal autode lühirenditeenust pakkuma hakanud Citybee ELMO Rendile alla, seejuures on elektriautodega tehtud sõidud keskkonnasõbralikumad.

ELMO Rent tegevjuht Enn Laansoo, Jr. tervitab kahe käega uue teenusepakkuja turuletulekut. "Oleme jagamisteenuses tegutsenud juba aastaid ja seega näeme, et autode mitteomamine ja jagamine ning sellise keskkonnasõbralikuma eluviisi propageerimine vajab rohkem jõudu. Uutes turuosalistes näen mitmeid võimalusi koostööks ja ehk ka ägedaks revolutsiooniks Eesti inimeste transpordiharjumustes," rääkis Laansoo, Jr.

Konkurendi hinnastuse osas väidab ta, et tegemist on väikese kommunikatsioonitrikiga. "Võrdlesime just meie klientide viimase kuu sõite ning Citybee avaliku hinnakirja puhul oleks see sõit CB autodega läinud maksma kuni viiendiku võrra rohkem," märkis Laansoo, Jr. ja lisas, et seejuures on oluline just kilomeetri hinnatariif, mis ELMO Rendil on 0,05 eurot ja Citybeel 0,17 eurot.

Võrreldes samaväärsete autode, näiteks ELMO Rent autopargis oleva iMievi ja Citybee Fiat500 lühirendi hindasid, siis esimese hinnaks on 4EUR/h+0,05EUR/km ja teisel 4,9EUR/h+0,17 EUR/km, autot saab kasutada nii kaua, kui vaja, arveldussamm on 30 minutit. Kuutasu on kõnealustel sõidukitel ELMO Rendil al 99EUR, Citybeel aga 339 EUR.

Seotud lood:

Tänavu suvel hankis ELMO Rent 18 uut keskkonnasäästlikku elektri- ja hübriidautot - Toyota Corolla 2019. aasta mudel ning elektriautodest Nissan Leafi uus mudel. Kokku on ELMO Rent autopargis 50 elektri- ja hübriidautot, rendipunkid asuvad Tallinnas ja Tartus ühistranspordi sõlmpunktide, ärimajade ja kaubanduskeskuste vahetus läheduses. Vaba auto saab rentida võtmevabalt kaardirakenduse kaudu ja see on kohe sõiduvalmis. Soovi korral saab auto tellida ka endale sobivasse asukohta sellest 24h etteteatamisel. ELMO kiirlaadimisvõrgus on laadimine tasuta, hübriidautod sisaldavad kütusekulu (tankimine Circle-K tanklates).

"Elektriautodega saab sõita ka ühissõidukirajal, mis annab veelgi suurema eelise kõige kiiremini sihtkohta jõudmisel. ELMO Rent sõidukitega saab tasuta parkida nii Tallinna Kesklinna tsoonis, Tartus ja Pärnus," loetles Laansoo, Jr. veel rendiauto hüvesid.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias