Elron korrigeerib alates neljapäevast Läänesuuna sõiduplaani

 (5)
Turba raudteejaam
Turba raudteejaamFoto: Rauno Volmar

Alates homsest, 19. märtsist vähendab Elron reisijate arvu langusest tulenevalt ajutiselt Läänesuuna sõidumahtu. Jäävad ära osad Keila ja Pääsküla liini reisid ning muutub hommikuse Kloogaranna-Tallinna rongi väljumisaeg.

“Kehtiva eriolukorra tõttu liiguvad inimesed oluliselt vähem, mistõttu muudame mõnevõrra graafikuid vastavalt oludele. Täna sõidavad rongid tavapärase sõiduplaani alusel, kuid alates homsest on Läänesuuna liikluses mõningaid muudatusi. Eelkõige puudutab neljapäevast kehtima hakkav sõiduplaanimuudatus Tallinna-Keila lõigul reisijaid, kus liiklus on tihe ja saab kasutada teisi ronge,” sõnas Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

Muudetud sõiduplaan on leitav meie kodulehelt, tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Reisijatel, kel on tühistatud väljumistele piletid ette ostetud, palume nende ümbermuutmiseks või raha tagastamiseks kirjutada info@elron.ee.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias