Elroni rongidesse tulevad iseteeninduskassa ja validaatori funktsiooniga seadmed

 (4)
Rongiga Folgile minejad
Foto: Madis Veltman

Elron sõlmis tehnoloogiaettevõttega Ridango lepingu piletimüügisüsteemi uuendamiseks ja piletimüügi- ja tuvastusseadmete kasutuselevõtuks.

„Meie eesmärk on pakkuda mugavat piletiostu võimalust rongiga reisijatele kõikjal üle Eesti,” ütles Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

„Rongidesse paigaldatakse seadmed, mis hakkavad võimaldama nii olemasoleva pileti tuvastamist kui ka piletiostu. Uue süsteemiga loome ka uudse kontaktivaba pangakaardi kasutamise võimaluse ning eelduse piletisüsteemide hilisemaks ühildamiseks teiste teenusepakkujatega.“

Lepingu kohaselt loob Ridango AS järgmise 12 kuu jooksul Elronile tervikliku elektroonilise piletimüügisüsteemi, tarnib seadmed ning pakub hiljem vajalikke tarkvaraarendusi ning süsteemi haldamise teenust.

„Ootame koostööd Elroniga põnevusega,“ rääkis Ridango müügijuht Argo Verk. „Tehnoloogiliselt innovaatilised piletisüsteemid on meie tugevuseks – Ridango arendatud on näiteks Tallinna ja Tartu elektroonilised piletisüsteemid Eestis, aga oleme ellu viinud ka mitmeid projekte Põhjamaades.“

Elroni poolt välja kuulutatud riigihankele piletimüügisüsteemi uuendamiseks laekus kolm hanke tingimustele vastavat pakkumust.

Hanke võitis transpordi piletisüsteemide ning reaalaja infosüsteemide valdkonna tehnoloogiaettevõte AS Ridango, kellega Elron sõlmis 11. mail lepingu 12 kuud kestvateks arendustöödeks ning 60 kuu pikkuseks piletimüügisüsteemi rendiks ja hoolduseks.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias