Elroni uus piletimüügisüsteem saab aasta lõpuks viimaks valmis. Ettevõte selgitab, miks see nii kaua aega võttis

 (6)
Elroni uus piletimüügimasin
Elroni uus piletimüügimasinFoto: Hendrik Osula

Elroni uus piletisüsteem võetakse tõenäoliselt kasutusele selle aasta lõpus – sügisperioodil viiakse koos piletisüsteemi arendaja Ridango AS meeskonnaga läbi veel täiendavaid süsteemi testimisi, et tagada nii sujuv üleminek uuele süsteemile kui ka selle terviklik toimimine erinevatel platvormidel.

“Kuna Elroni praegu kasutuses olev piletimüügisüsteem toimib hästi, siis ei kiirusta me uue süsteemi kasutuselevõtuga enne, kui kõik teenuse jaoks vajalikud lahendused toimivad parimal võimalikul viisil, tagades nii kasutajasõbralikkuse kui ka toimides tõrgeteta erinevatel platvormidel,” selgitas Elroni juhatuse esimees Olle Tischler. Ta rõhutas, et Elroni eesmärk ei ole kiirustada ja siis ilmnevaid puuduseid likvideerida, vaid täiendada süsteemi kuni saab olla kindel, et kõik toimib nagu vaja.

Tischler nentis, et piletimüügisüsteemi arendus tervikuna on võtnud planeeritust enam aega, sest süsteemi testimise ajal tekkis nii tehnilisi tõrkeid kui ka selgus, et piletimüügisüsteem vajab mõningaid täiendusi, et teenus oleks kaasaegsel tasemel ja kasutajasõbralik.

Ta tõi esile, et veel on vaja teha mõningaid arendusi kliendimugavuse tõstmiseks, koostada uuele süsteemile üleminekuplaan, testida nii uusi käsiseadmeid kui ka kogu süsteemi tervikuna, et kõik funktsionaalsused erinevates piletisüsteemi osades toimiksid.

“Uues piletimüügisüsteemis on omavahel seotud nii veebimüügikeskkond, klienditeenindajate käsimüügiterminalid ja piletimasinad ning need peavad toimima nii eraldiseisvalt kui ka integreeritult. Näiteks, kui klient ostab veebist pileti, siis peab see info olema rongi väljumisajaks jõudnud ka klienditeenindaja terminali või nt piletimasinasse,” rõhutas Tischler, nentides, et Elron läheb uuele süsteemile üle alles siis, kui ollakse veendunud, et kõik platvormid ja makselahendused toimivad testimiste tulemusel 100%.

Ridango tegevjuht Erki Lipre sõnas, et prognooside kohaselt võiks üleminek uuele süsteemile toimuda selle aasta lõpus, kuid lõplikult tehakse otsus pärast lõpptestimist.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias