Emajõelinnas avati esimene Subway võileivarestoran

 (12)
Emajõelinnas avati esimene Subway võileivarestoran
Foto: Subway

Subway avas Tartu Kaubamaja esimesel korrusel võileivapoe, mis on järjekorras 11. Eestis.

Tartu Kaubamaja keskuses asuva võileivapoe ametlik avamine toimub homme, kuid Subway on Tartus esimeses poes kliente teenindanud alates reede õhtust.

“Subway oli Tartusse pikalt oodatud – nüüd on esimene Lõuna-Eesti Subway avatud ja tänaseks on enam kui tuhat võileiba juba tartlastele valmistatud,” sõnas Subway Eesti arendusjuhi Ats Raigla.

Raigla sõnul alustati Tartu Subway võileivapoele sobiva asukoha otsimist juba paari aasta eest, kuid Tartu Kaubamaja keskuses vabanenud pinna kasuks rääkis nii hea asukoht Tartu linna ühes olulises sõlmpunktis.

Tartu Subway poes alustavad tööd valdavas enamikus tudengid ja õpilased, kellele võimaldatakse paindlikku tööaega.

Erinevalt teistest Tartu Kaubamaja keskuse kauplustest on Subway võileivapoodi võimalik siseneda vaid Küüni tänava kaudu.

“Kuigi kaubanduskeskuse külastajatelt nõuab Subway poodi jõudmine keskusest korraks õueminemist, siis oli see vajalik ümberkorraldus, et lisada poodi ka toitlustuskohale vajalik privaatne tualettruum, tänu millele ei pea kliendid minema näiteks keskuse kolmandale korrusele,” selgitas Raigla, miks loobuti keskusepoolset uksest.

Eraldi sissepääsu eeliseks on ka Subway lahtiolekuajad, mis ei sõltu keskuse aegadest.

Target
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias