EsRa takso eraldas juhid ja reisijad üksteisest vaheseinaga


Esra takso
Esra taksoFoto: EPL Arhiiv

Rakveres ja Lääne-Virumaal EsRa kaubamärgi all taksoteenust osutav Pool Neli paigaldas oma sõidukitesse vaheseinad, mis eraldab juhi tagaistmel istuvatest klientidest. Taksodes pööratakse suuremat tähelepanu ka desinfitseerimisele.

Eriolukorras liikumiseks on takso sageli ainus sõiduvahend. Eriti maakondades, kus bussiliiklus on viidud miinimumini. Rakveres ja Lääne-Virumaal pakub EsRa kaubamärgi all lühinumbril 1300 taksoteenust Pool Neli OÜ. Et sõidud oleksid turvalised nii juhile kui kliendile, paigaldas ettevõte oma taksodesse PVC materjalist vaheseinad. Need takistavad viiruse otsest levikut.

Samuti pööratakse suuremat tähelepanu desinfitseerimisele. Igal kliendil on võimalik käsi puhastada nii enne kui pärast taksosõitu. Pärast iga kliendi teenindamist puhastakse desoainega üle auto nii istmed, seinad, lagi kui ukselingid seest ja väljast.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias