Finnair laiendab lennuvõrku Aasias 20 sihtkohani ja hakkab lendama Lõuna-Koreasse

 (5)
Finnairi lennukid Magnetic MRO juures remondis
Foto on illustratiivne.Foto: Finnair/Magnetic MRO

Finnair laiendab oma lennuvõrku Aasias 20 sihtkohani ja hakkab järgmise aasta märtsist esimesena Euroopas pakkuma otselende Lõuna-Korea suuruselt teise linna Busani.

2020. aasta suvehooajal saab alates 30. märtsist Finnairiga lennata Helsingist Busani kolm korda nädalas: esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti. Lende teenindab uue põlvkonna Airbus A350.

Finnair ühendab esimese lennufirmana Lõuna-Korea suuruselt teist linna Euroopaga ja pakub seejuures ainsana vahemaandumiseta otselende.

„Finnairil on au olla esimene Euroopa lennufirma Busanis, mis on suurepärane täiendus meie Aasia lennuvõrgule. Korea on üks meie põhiturgudest ja Seouli liinil on Finnair opereerinud juba 11 aastat. Meil on hea meel, et suudame pakkuda oma klientidele uusi sihtkohti Koreas ja jätkata kasvamist Aasias jätkusuutlikult,” ütles Finnairi Ida-Euroopa ja Baltimaade juht Arunas Skuja.

Seotud lood:

Kokku on Finnairil läbi Vantaa lennujaama Euroopas üle 100 sihtkoha ja kokku 20 sihtkohta Aasias. Ühendus Eesti ja Vantaa vahel on tihe - kuni üheksa igapäevast väljumist Tallinnast ja kuus väljumist nädalas Tartust.

3,5 miljoni elanikuga Busan on Lõuna-Korea suuruselt teine linn. See asub Korea poolsaare kaguosas ja on tuntud kaunite maastikuvaadete poolest, kus kohtuvad mäed, jõed ja meri. Linnas on nii suurepärased rannad kui lai valik matkaradu.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias