Finnair tihendab Eestiga lennuühendust ja avab kolm uut sihtkohta

 (7)
Finnair
Foto: Peter Andrews, REUTERS

Finnairi lendude arv Tallinna ja Helsingi vahel kasvab 2018. aasta suvel kuni 10 lennuni päevas ja kuni uue 17 lennuni nädalas. Lisaks lennutab Finnair Helsingist reisijaid kolme uude sihtkohta.

2018. aastal lisandub Finnairi lennugraafikusse nii uusi sihtkohti Euroopas ja Aasias kui ka täiendavaid lende juba olemasolevatel suundadel. Olulist täiendust saab ka Tallinna ja Helsingi vaheline lennuliin.

Nii Tallinn-Helsingi kui ka Helsingi-Tallinn suunal lisandub kuni kolm täiendavat lendu päevas.

„Uuenduste peamine eesmärk on tagada sujuv ühendus erinevate jätkulendudega,“ selgitab muudatusi 2018. a. suvises lennugraafikus Finnairi Ida-Euroopa ja Balti regiooni juht Arunas Skuja.

Tallinna ja Helsingi vahel kerkib lennusagedus 2018. aastal kuni seitsmeteistkümne lennuni nädalas ja kuni kümne lennuni päevas. Lisandub nii varahommikusi kui ka pärastlõunase tipptunni reise.

„Igapäevaselt lisandub olemasolevale varahommikusele lennule ühetunnise vahega uus lend, neljal päeval nädalas lisandub üks varalõunane lend ning kuuel päeval nädalas üks lend täiendavalt õhtusesse tipptundi,“ sõnab Skuja ja lisab, et kõik Tallinnast väljuvad lisalennud on ajastatud sobima jätkulendudega nii New Yorki, Chicagosse kui ka Euroopasse ja Aasiasse.

„Helsingi-Tallinna suunalised uued lennud soosivad vähest ooteaega ja annavad rohkem valikuvõimalusi nii, et pikkadelt lendudelt tulijad saavad kiiremini koju,“ on Arunas Skuja täiendustega rahul.

Seotud lood:

2018. aasta suveperioodil lisanduvad kolm uut lendu. Aasias lisandub Nanjing, mis on Finnairi seitsmes sihtpunkt Hiinas. Nanjingi hakatakse 2018. aasta suveperioodil lendama kolmel korral nädalas. „Sellega tõuseb Finnair suurimaks Euroopa lennuettevõtteks, kes Hiina ja Euroopa vahel ühendusi pakub,“ sõnab Arunas Skuja. Nanjingi lisandumisega lendab Finnair Hiina nädalas 38 korral. Esimene lend Nanjingi on kavandatud tuleva aasta 13. maiks.

Alates 1. juulist saab neljal päeval nädalas lennata Helsingist otse Portugali pealinna Lissaboni ning 23. aprillist avatakse igapäevane lennuühendus ka Helsingi ja Stuttgarti vahel. Viimane saab kuuendaks sihtkohaks Saksamaal suurendades sellega Finnairi jalajälge sealsel turul.

Järgmise aasta suveperioodiks avatakse lisalennud teiste hulgas Tokyosse, Chicagosse, San Franciscosse, Bangkoki, Delhisse, aga ka Malagasse, Santorinile, Rhodosele ja teistesse eestimaalaste meelispaikadesse.

Uutesse sihtkohtadesse on võimalik pileteid soetada juba alates tänasest.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias