FOTO | Kummaline olukord! SEB pangaautomaadi silt sattus üksikuna konkurentide kõrvale ilma automaadita

 (25)
FOTO | Kummaline olukord! SEB pangaautomaadi silt sattus üksikuna konkurentide kõrvale ilma automaadita
Keila Selveri pangaautomaadid, konkurentide automaatide kõrvale on sattunud SEB automaadi silt, aga automaat ise asub kaupluses sees.Lugeja foto

SEB pangaautomaadist teada andev silt sattus üksikuna konkurentide automaatide kõrvale, asjatundmatule vaatajale võib pilt tunduda naljakas, kui ei tea, et tegelikult leiab pangaautomaadi enda kaupluse seest.

Sotsiaalmeedias pakub inimestele rõõmu foto SEB automaadi sildist, mis on sattunud samasse ritta konkurentide automaatidega, SEB sildi all aga automaati ei ole. Tegemist on pildiga Keila Selveri automaadist, mis asub nüüd juba kaks aastat kaupluses sees.

Postitus on sotsiaalmeedias palju vastukaja leidnud. Mõned inimesed spekuleerivad ka sel teemal, et ega pole tegemist konkurendi reklaamkampaaniaga. "Konkurentide mahategemiseks," arvas üks kommenteerija.

"See vist Keila Selver. Kui teised automaadid on kõrval logode all, siis, jah, imelik. Aga tegelikult näitab see lihtsalt, et sellest hoonest võib selle automaadi leida," kirjutas üks naisterahvas.

Fotot kommenteerinud mees teadis aga lisada, et sellist lahendust võib näha ka Tõrvas. "Tõrvas ka. Pandi automaat poodi sisse, mis enamus aega suletud. Samas hea, hoiad raha kokku kui automaadist kötte ei saa."

Seotud lood:

SEB panga kommunikatsioonijuht Evelin Allas kinnitas, et pildil tegemist on Keila Selveriga. "Varem väljas olnud automaat koliti sisse ja silt jäi seinale, et kliendid teaksid, et meie automaat on seal olemas," lisas ta.

"Selle olukorra kulul sai juba kaks aastat tagasi nalja, sest tegemist on kahe aasta taguse olukorraga Keila Selveris," täpsustas Allas.

"Praegu enam Keilas sellist olukorda ei näe. Sarnane olukord juhtus kaks kuud tagasi ka Tõrvas, kus automaat viidi sisse, kuid üleminekuajaks jäeti suur silt ka alles, et kliendid ei saaks pahaseks selle peale, et automaat on ära viidud," rääkis Allas.

"Tegelikult on lähemale minnes kaupluses sees olev automaat läbi ukse kohe näha. Otsustasime automaadi siseruumidesse viia, et külmal ajal oleks sealt mugavam sularaha võtta," lõpetas ta.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias