FOTO: Maxima uus keskladu tekitas piimapaanika: Tallinna ja Tartu poed on piimast tühjad

 (35)
FOTO: Maxima uus keskladu tekitas piimapaanika: Tallinna ja Tartu poed on piimast tühjad
Lasnamäe Maxima tühjad riiulid 2. märtsilFoto: Lugeja foto

Maxima kauplusteketi kaubatarnes esinevad uue kesklao avamise tõttu probleemid ning seetõttu on näiteks piimatoodetest juba paar päeva puudust nii Tallinna kui ka Tartu supermarketites.

Toimetuse poole on pöördunud inimesi nii Tallinnast kui ka Tartust, kes on huvi tundnud, mis toimub Maxima kauplustes, kus riiulitel haigutab tühjus ja isegi piima ei saa osta. Eraldi toodi välja Lasnamäel asuv ja ühtlasi suurim kolme X-iga Maxima ning Tartu supermarketid.

Tarnehäired on seotud alles hiljaaegu avatud Maxima uue logistikakeskusega. Põhjuseks on tõrked, mis ilmnesid uue keskuse järkjärgulisel käivitamisel alustatud testtarnete käigus. Selleks vähendati varem kaupade komplekteerimise ja transportimisega tegelenud ettevõtte koormust poole võrra ning kaupa tarnivad korraga erinevad teenuse osutajad.

Maxima pressiesindaja Katja Ljubobratets selgitas, et praegu tehakse tööd selle nimel, et lähipäevadel jõuaksid kõik kaubad kauplustesse korrapäraselt ning taolisi tarnehäireid enam ei korduks.

"Palume vabandust kõikide klientide ees ebamugavuste pärast, mis võisid tekkida sellest, et viimastel päevadel meie kauplustes ei saanud nad osta vajalikke tooteid soovitud koguses," ütles ta ning lisas, et loodetakse nii klientide kui ka kõigi koostööpartnerite mõistvale suhtumisele.

Anonüümseks jääda soovinud allika sõnul peaks kaubatarne täies mahus uue logistikakeskuse haldusalasse minema järgneva kümne päeva jooksul. "Kui juba poolega sellest toime ei tulda, siis mis veel edasi?" avaldas klient arvamust.

Target
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias