FOTO | Rimi avas Tallinna südalinnas uue väikekaupluse

 (29)
Uus Rimi südalinnas
Uus Rimi südalinnasRimi

Täna avas Tallinna kesklinnas uksed järjekordne Rimi ekspresskauplus, mis asub Meloni ärikeskuses aadressil Estonia puiestee 1. Kaupluses on müügipinda 130 m² ja valikus ligi 1800 toodet.

„Kesk- ja vanalinna piirkonnas avatud mini Rimid ja Rimi ekspresskauplused näitavad igal aastal häid müügitulemusi ning suurt külastatavust, mis tähendab, et väikepoodide nišš meeldib kliendile,“ sõnas Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuht Andrija Arro. „Samuti on kesklinnas tööl käivate inimeste jaoks meie ekspresskauplustest saanud mugav koht, kust võtta hommiku- või lõunasöök – üks põhjus on arvatavasti see, et iga päev mõnes kesklinna restoranis lõunatamine võib minna kokkuvõttes üpris kulukaks. Väikeste Rimide sortiment ongi fokuseeritud nii-öelda ready to go lahendustele ehk toodetele, mida on lihtne kaasa haarata ning tarbida kohe või hiljem kontoris.“

Andrija Arro tõi välja, et kesklinna mini ja ekspress Rimides käib lisaks kohalikele ka väga palju turiste. „Kuna turist soovib tavaliselt osta paari konkreetset asja ning saada need kätte kiiresti, kulutamata aega järjekorras seismisele või riiulite vahel ekslemisele, on väikekauplus talle ideaalne variant. Usun, et Meloni Rimi ekspressist saab samuti suure külastatavusega tubli väikepood, mis meeldib nii turistile kui kohalikule,“ rääkis Rimi turundusjuht.

Meloni Rimis pakutakse erinevaid hommikusöögilahendusi ning valikut lõunasöögiks. Samuti saab osta värsket kohvi, saiakesi, värsket mahla ja kaupluses on olemas salatibaar ja hulk teisi valmistoidulahendusi.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias