FOTOD | Esimene nädalavahetus avatud kaubanduskeskustega - inimesed on oma tee poodidesse leidnud

 (47)

Esmaspäeval avati kaubanduskeskused täismahus ja käesolev nädalavahetus on esimene, mil neis kõik poed avatud on. See pole tähelepanuta jäänud ka külastajatel. Õnneks on märgata, et parklad päris puupüsti täis pole ja vahe hoidmisest on näib olevat kinni peetud ka parkimisel.

Ärileht kirjutas täna ka sellest, kuidas Ülemiste juht Guido Pärnitsa hinnangul oli avatud kaubanduskeskuste esimesed päevad üllatavalt suure külastatavusega. Pärnits soovitas inimestel nnädalavahetustel käituda mõistlikult - kui ka keskusesse lähed, ära sinna kauaks jää.

„Eks nad järgivad küll seda 2+2 reeglit, aga inimestel on ikkagi hirm, et nad istuvad viirusekandja lähedal liiga pikalt. Söögikohtadel ei lähe ka halvasti, eriti kiirtoidukohtadel. Pakun, et läheb kuukene veel, enne kui see ka järgi tuleb. Eks paljud kaubanduskeskuste restoranid saavad kliente ka ettevõtete töötajate lõunapausidel. Neid praegu veel väga ei ole," selgitas Pärnits.

Pärnitsa räägitust loe rohkem tänasest Ärilehest.

Tänase kaubanduskeskuste külastatavuse võrdluseks toome näiteks ka fotod Ülemiste kaubanduskeskusest märtsi lõpust, kui kaubamajades olid avatud vaid toidupoed.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias