FOTOD | Glögi eest 4,5 eurot, palju või vähe? Vaata, mis on hinnad Tallinna jõuluturul

 (123)

Juba mõnda aega loob Tallinna südames raekoja platsil pühademeeleolu jõuluturg. Delfi piltnik käis vaatamas, kuidas on seal lood hinnapoliitikaga. Näiteks glögi eest tuleb keskmiselt välja käia 3,5 eurot, ent saab ka kallimalt.

Sarnaselt eelmistele aastatele on just eespool mainitud soe jook üks turu populaarsemaid kaupu. Alkoholiga Glögi eest tuleb maksta üldjuhul 3,50 eurot, mõnel juhul veidi rohkem - näiteks lisand rummi näol paneb hinnale otsa 50 senti. Kangust on säärasel joogil suisa 21%. Torkas silma ka kohti, kus küsiti 4,5 eurot. Alkoholivaba glögi maksab vähem.

Näiteks latte ja cappucino eest küsitakse mitmes kohas 3 või 3,5 eurot. Tavalise kohvi võib kätte saada pisut odavamalt.

Kes tahab kõhtu täita, siis portsu suppi saab 3,5 euro eest. Belgia vahvli eest küsitakse 2,5 eurot, pannkooke võib saada hinnaklassis 2-4 eurot.

Kes tahab uhke pulgakommi osta, peab arvestama, et üks maksab circa 2-3 eurot või enamgi. Ilmad on külmaks läinud, kes tahab garderoobi täiendada - kinnaste eest küsitakse vähemalt kümmekond eurot, uhkemad mütsid võivad maksta isegi 30 eurot või enam.

Turg on igapäevaselt avatud kell 10-20. Jõuluvana võtab lapsi vastu kell 12-18. Jõulumuinasjutt raekoja platsil kestab 7. jaanuarini.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias