FOTOD | Hiiul avati rahva suure huvi saatel Rimi supermarket, kus alkoholiriiulid on kavalalt ära peidetud

 (21)

Täna avati Hiiu Ärikeskuses uus Rimi supermarket, kus müügipinda on 1022m² ning kaubavalikus ligi 7500 toodet. Uus ärikeskus asub Pärnu mnt ning Vääna tänava ristil Pärnu mnt 386.

„Oleme Hiiu Rimi supermarketis alkohoolsete jookide ala paigutanud selliselt, et poekülastaja ei peaks puutuma alkoholiriiulitega vältimatult kokku,“ sõnas Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuht Andrija Arro. „Alkoholi väljapanek on sätitud nii, et see ei ole kohe märgatav ning keegi nende riiulite vahele niisama eksida ei saa.“

„Kuna kaupluse ümbruskonnas on peamiselt elumajad, siis Hiiu Rimist saab paljude jaoks kodupood – oleme uues supermarketis hästi esindatud nii esmatarbe- kui toidukaupade mitmekülgse valikuga. Näiteks on Hiiu Rimis laia sortimendiga värske kala lett ning väga populaarne Talu Toidab müügiala,“ lisas Arro.

„Hiiu Rimi pakub samuti rikkalikku valmistoidu valikut – soojade söökide hulgast leiab isegi supi ning külmtoitude seast klientide suure lemmiku, sushi. Sooja saiakese kõrvale saab võtta aga automaadist värske kohvi. Lisaks müüakse kaupluses smuutisid, mis on valmistatud kohapeal ning peaks rõõmustama iga tervisesõpra,“ rääkis Arro.

Hiiu Ärikeskuses on lisaks Rimile veel apteek, lillepood, loomakauplus, postipakiautomaadid ning pitsakoht.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias