FOTOD | Kirjavead ja endiselt väga pikad järjekorrad! KFC pani täna turvamehe masside liikumist reguleerima

 (43)
FOTOD | Kirjavead ja endiselt väga pikad järjekorrad! KFC pani täna turvamehe masside liikumist reguleerima
Lugeja foto

KFC on Ülemiste keskuses avatud teist päeva, ilmselgelt ei oodanud restoran nii meeletult suurt huvi. Täna on kogu olukorda reguleerima kutsutud turvamehed.

Eilne avamispäev meelitas kohale väga palju inimesi, suurema osa klientidest moodustasid koolilapsed. Sotsiaalmeedias kirjutasid inimesed, et isegi õhtul kella seitsme ajal pidi toitu ootama lausa kolm tundi. Seetõttu ilmusid ka Facebooki mitmed negatiivsed hinnangud.

“Seisin 45 minutit järjekorras ja siis läks kassa katki. Läksin McDonaldsisse,” kirjutas üks klient Facebookis.

Täna oli süsteem juba paremini korraldatud. Suure segaduse vältimiseks olid restorani ette tõmmatud piirded ja järjekorra liikumist reguleeris turvamees. Kella kahe ajal ootas võimalust tellida umbes 50 inimest. Turvamees lubas neid gruppide kaupa kassa juurde tellima. Kui õnnestus tellida, siis tuli toitu ootama jääda.

Avamisega kaasnes ka teisi apsakaid, nimelt olid kassadel olevad tekstid ja sõnad tõenäoliselt lohakalt eesti keelde tõlgitud. Näiteks sai valida sobivat kastet “kannalihale”. Nädalavahetusel võib eeldada pikkade järjekordade püsimist, kuna lapsi liigub linnas veelgi rohkem.

Lugeja foto

Kasulik soovitab huvilistel restorani minna järgmisel nädalal ja ennelõunasel ajal!

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias