FOTOD | Koroonaoht meelest läinud? Ülemiste parkla on autodest sama pungil kui enne eriolukorda, inimesed ostlevad südamerahuga

 (81)

Täna oli Ülemiste keskuse parklas näha sarnast olukorda, mis oli tavapärane kriisieelsele ajale - üks populaarsemaid keskusi Tallinnas oli meelitanud poodlema rohkelt ostjaid.

Ülemiste keskuse parkla täituvust vaadates võib järeldada, et inimesed on juba julgemad, käivad meelsamini poodides kohapeal ostlemas. Parkla oli täis nagu normaalselgi ajal, leidusid vaid üksikud vabad kohad.

Tegemist on Tallinna keskustest ühe ohtlikuma parklaga õnnetuste toimumise osas. Liikluskindlustuse fondi andmetel toimub üsna sageli parklas õnnetusi, paljud neist just Ülemiste keskuse ees asuvas parklas.Õnnetusjuhtumid on tähistatud alloleval kaardil täpikestega.

Õnnetusjuhtumite statistikat näeb SIIN.

Õnnetusjuhtumid Ülemiste keskuse parklas

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias