FOTOD | Lux Express tõi liinile uhiuued luksusbussid

 (28)
Lux Expressi bussid
Lux Expressi bussidFoto: Lux Express

Lux Expressi bussipark täienes 15 eritellimusel valminud bussiga, millele firma omaniku Hugo Osula sõnul pole võrdseid kogu Baltikumis. Investeeringu kogumaksumuseks on 5,5 miljonit eurot.

Uue põlvkonna Scania Irizar i8 bussid hakkasid tänasest sõitma Eesti siseliinidel ja ettevõtte rahvusvahelistel marsruutidel.

“Usun, et meie uued bussid seavad bussitranspordi kvaliteedile uue standardi ja ületavad ka kõige nõudlikuma reisija ootusi. Kui tavaliselt mõeldakse punktist A punkti B sõitmisest kui paratamatust ajaraiskamisest, siis Lux Expressis oleme loonud kõik võimalused, et bussis veedetud aeg oleks puhas kvaliteetaeg - aeg puhkamiseks või lähedastega suhtlemiseks, tööasjade lõpetamiseks või hea filmi vaatamiseks, milleks on tihti niivõrd keeruline võimalust leida,” tõi Osula välja.

Alates tänasest hakkas bussifirmal kehtima ka uus tihedam sõidugraafik Tallinna ja Tartu vahel - Lux Expressi bussid sõidavad liinil 62 korda päevas igal pool- ja täistunnil varahommikust hilisõhtuni. “Tihedam bussigraafik tingis ka bussipargi laiendamise vajadust. Inimesed eeldavad ühistranspordilt paindlikkust ja valikuvõimalust ning meie edu võtmeks on ootustega kaasas käimine - me ei kutsu Lux Expressi ilma asjata Eesti kvaliteetseimaks sõidujagamisteenuseks,” sõnas Osula.

Uued bussid on tehtud eritellimusel Hispaanias. Uutes bussides on jätkuvalt varustuses juba harjumuspäraseks saanud personaalne puutetundlik meelelahutuskeskus, reguleeritavad istmed, pistikud elektroonikaseadmete laadimiseks, rohkelt jalaruumi jms. Iga iste on varustatud turvavööga ja bussides asub ka tasuta kuumade jookide automaat. Kõikides bussides on tasuta WiFi, kliimaseade ja WC. Busside pikkus on 15 meetrit, laius 2,55 meetrit ja kõrgus ligi 4 meetrit.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias