FOTOD | Maxima andis üllatava selgituse, miks pood kobrutava hallituskihiga virsikuid müüb

 (123)
FOTOD | Maxima andis üllatava selgituse, miks pood kobrutava hallituskihiga virsikuid müüb
Foto: Lugeja pilt

Delfi toimetusele saatis fotod Tartus Maximas ostlemas käinud klient, keda tervitasid puuviljaosakonnas tugeva hallituskihiga kaetud virsikud.

Toimetusele fotod saatnud lugeja soovis nendega tähelepanu tõmmata puuviljade viletsale seisule Maximas.

Delfi Kasulik saatis Maxima avalike suhete osakonda kommentaarisooviga ka selle loo juures avaldatud fotod. Lootus saada mõistlikku vastust või seletust, miks praegusel aastaajal selline kaup letile jõuab, suri viimasena: pidime leppima võrdlemisi kummalise seletusega.

Maxima avalike suhete osakonna juht Katja Ljubobratets tänas küsimuse eest ning lisas: "Täname klienti tähelepanelikkuse eest! Nagu ta ilmselt ka ise on mõistnud, ei olnud antud kaup mõeldud müügiks," seisis vastuses.

Fotodelt seevastu võib välja lugeda kõike muud kui et kaup polnud müügiks mõeldud: see on paigutatud otse hinnasildi alla, asub puuviljaleti terviku sees, mitte eraldi kastis ja vahekäigus (sest viimasel juhul võiks ju mõista, et vaatepilt on ajutine või et sellega tegeletakse).

Head lugejad, jagage meiega oma kogemusi: millistes poodides kohtate kõige sagedamini täiesti kõlbmatuid puu- ja juurvilju või muud säilivuskuupäeva ületanud kaupa? Kirjutage või saatke meile fotosid aadressil kasulik@delfi.ee

Foto: Lugeja pilt
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias