FOTOD | Spordiklubi paigaldas treeningseadmete eraldamiseks vaheseinad

 (1)
FOTOD | Spordiklubi paigaldas treeningseadmete eraldamiseks vaheseinad
Pressimateral

Golden Club fitnessklubid avasid oma uksed esmaspäevast ning on teinud terve rea muudatusi nii jõusaali seadmete asetuses ja eraldamises, samaaegselt treenivate klientide arvus, õhu puhastamises, seadmete desinfitseerimises kui ka riietusruumide kasutamise põhimõtetes, et kliendid tunneksid ennast hästi ja turvaliselt treeningutele naastes.

„Oleme hajutanud jõusaali kardioseadmed (jooksulindid, jalgrattad, ellipsid, sõudeergomeetrid) erinevatesse ruumidesse vähemalt 2m vahedega, mis võimaldab jaguneda klientidel mitme saali peale. Lisaks on treeningseadmete eraldamiseks paigaldatud vaheseinad ning kõrvuti asetsevatel masinatel ei ole lubatud samaaegselt treenida,“ kirjeldab muudatusi jõusaalides klubi juhataja Karin Kaleta.

Pressimateral

Kultuuriministeerium on välja andnud juhendi siseruumides sporditegevuse läbiviimiseks, millega on kehtestatud grupitreeningus osalejate arvuks maksimaalselt 10 inimest ning teistes treeningruumides 50% tavapärasest täituvusest. „Ettekirjutustest lähtuvalt oleme ka enda saalides treeningus osalejate piirarve vähendanud, kuid kuna ka tavatingimustes on meie klient harjunud maksimaalselt 12 inimesega rühmatreeningus ning mõnusalt hajaasustusega jõusaalides, ei ole muudatused ning ebamugavus nii suured kui massiklubides treenijatel,“ lisas Kaleta.

Pressimateral

Golden Clubid pakuvad lisaks riigipoolsetele juhistele oma klientidele lisa turvatunnet treeningrätikutega saalides, kõrvuti asuvate kappide mittekasutamisega riietusruumides ja vaheseintega duširuumides. „Loomulikult jälgime tähelepanelikult treeningseadmete puhastamist, oleme mitmekordistanud desinfitseerimisvahendite koguseid nii treeningvahendite kui käte desinfitseerimiseks. Igal õhtul pärast klubi sulgemist toimub ka majade üldpuhastus,“ täpsustas klubijuht.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias