FOTOD | Trammipeatust lennujaamaga ühendava galerii põrand juba muljub ja praguneb. Abivahendiks on võetud teip

 (69)

Kuigi galerii on suhteliselt uus, ei pea põrand nähtavasti juba praegu koormusele vastu. Ajutise lahendusena kasutatakse teipi.

Mullu septembrist avanes kõigile soovijatele võimalus liikuda trammiga Tallinna lennujaama. Selleks ehitati lennujaama külge ka laiendus, niinimetatud galerii, mis ühendab transpordikeskust lennujaamaga.

Nüüd, aasta ja poolteist kuud hiljem, on näha galerii põrandal väsimuse märke. Fotodelt näeb, et põrand on mitmest kohast muljunud ja pragunenud. Pragude varjamiseks või parandamiseks on kasutatud halli või oranži teipi, millest ei paista küll suurt kasu olevat.

Tallinna Lennujaama pressiesindaja Margot Holts selgitab, et ühistranspordikeskust ja lennujaama ühendav galerii on ehitatud Tallinna Linnatranspordi AS tellimusel ühisfirma Merko & KMG poolt. "Töödele kehtib garantii ja oleme pikalt ehitajaga seda probleemi püüdnud lahendada. Põrandakatte lahti tulemise põhjuseid on töövõtja pikalt uurinud, teostanud perioodiliselt alusbetooni niiskuse mõõtmisi ning tulnud järeldusele, et galerii põrand tuleb altpoolt soojustada ja seejärel uus kate paigaldada," ütles ta.

Holts lisas, et materjal on ära tellitud ja ehitaja on lennujaamale lubanud, et tööd saavad tehtud ja uus kate paigaldatud novembri lõpuks.
Järgmisel nädalal parandab ehitaja ajutiselt lahtised ja katkised kohad.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias