FOTOD | Tutvu uue reaalsusega: sellised on alkoholihinnad Eesti poodides

 (337)

Eile õhtul tehtud fotod Prismas, Selveris ja Maximas näitavad, et alkoholihinnad võivad allahindluste korral olla ka aktsiisitõusu olukorras võrdlemisi taskukohased. Kahe euroni küündivast õllest või üle mõistuse kallist kangest alkoholist praegu juttu teha küll ei saa.

Kuid see ei pruugi kauaks nii jääda, sest kauplused müüvad veel laovarusid ning 1. veebruarist rakenduva uue aktsiisimäära vilju hakkab Eesti tarbija noppima alles mõne aja möödudes.

Purgis õlut võib Maximast saada näiteks 1 euro ja 9 sendi eest (kõik siin artiklis nimetatud hinnad on koos panditasuga - toim). Sellise hinna eest on saadaval Saku Kuld, Rock ja Tuborg 0,5-liitrises purgis.

A Le Coqi 0,3-liitrised Extra originaal-, laimi- ja ingverimaitsega õlled maksavad samas poes aga 1,19 eurot.

Sherwoodi siidrid 0,3-liitrises pudelis maksavad Maximas 99 senti.

Vaata lähemalt fotogaleriist (Kollaste ja punaste hinnasiltidega hinnad on Maximas. Rohelise hinnalipiku taustaga hindade pildid pärinevad Prismast ning valged hinnasildid viitavad Selverile. Vaata täpsustust piliallkirjas).

Hea lugeja, kirjuta meile aadressil kasulik@delfi.ee, kus poodides on Eestis praegu kõige soodsamad, kus aga kõige kallimad alkoholihinnad!

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias