FOTOD: Üks Vapiano klient leidis toidust ohtliku lisandi, teise pastaroog nägi välja kõike muud kui isuäratav

 (65)
FOTOD: Üks Vapiano klient leidis toidust ohtliku lisandi, teise pastaroog nägi välja kõike muud kui isuäratav
Foto: Lugeja pilt

Kaks teineteisega mitte seotud fotot jõudsid ühel ajal Delfi toimetusse - ühel Foorumi Vapiano kliendi roog, kus sees peitus kruvi, teisel Tartu Vapiano kliendi pasta, mis näeb kõike muud kui hea välja.

Esimese, kruviga pildi saatis meile Katri, kelle sõnul lubas Vapiano asja selgitada ning hiljem ühendust võtta.

Vapiano nimel selgitas juhtunut Tarvo Jaansoo, kelle sõnul ei tea restoran isegi, kuidas on kruvi sattumine toitu võimalik.

"Foorumi Vapianot külastanud külalise toidu seest leitud võõrkeha sattumist sinna ei oska me tegelikult ka ise seletada. Selline juhtum on meie ligi 9-aastases ajaloos esmakordne. Külastaja ees, kellega see juhtus, on vabandatud ning oleme talle pakkunud ebameeldiva juhtumi eest kompensatsiooni. Meie sisejuurdlus selgitamaks välja, kuidas selline asi sai juhtuda, jätkub," edastas Jaansoo.

Tartu Vapianos einetanud klient pidi oma 8,50 eurot maksnud Estiva pastale otsa vaadates seesugust pilti nägema:

Foto: Lugeja pilt
Seotud lood:

Jaansoo selgitusel on Tartu restoranis juhtunu puhul leitud mõlemaid pooli rahuldav kokkulepe ning külastajal pretensioone Vapiano vastu ei ole.

Jaansoo lisas, et Vapiano restorane külastab aastas üle 650 000 külalise ning restorani töötajad annavad igapäevaselt endast parima, et kõik need külalised saaks parima, värskeima ja maitsvaima salati, pasta ja pitsa koos suurepärase toiduelamusega. "Nagu kõigil, juhtub ka meil aegaajalt harva mõni apsakas," vabandas Jaansoo veelkord.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias