FOTOD: Ülerahvastatud Põhja-Rimi ehitatakse kaks korda suuremaks

 (14)
FOTOD: Ülerahvastatud Põhja-Rimi ehitatakse kaks korda suuremaks
Foto: Uus Maa

Kalamajas Soo tänava ja Põhja puiestee nurgal asuv Rimi kauplusehoone kasvab kaks korda suuremaks. Ehitustöödega on juba alustatud ning laienenud kauplus peaks uksed avama kevadel.

Kalamaja elanikud kurtsid täna öösel signalisatsiooni lakkamatut häält ning kahtlustasid, et tegemist on Põhja Rimi kauplusega, kus toimuvad ehitustööd. "Praeguseks on selge, et signalisatsioon ei olnud Rimiga seotud," ütles pressiesindaja Katrin Bats.

Bats märkis, et Rimi asub hoones rendipinnal ning hoone omanik on alustanud juurdeehitustöödega.

"Öine signalisatsioon pärineski ehitusfirma tööpiirkonna valvehäirest, mis ilmselt käivitus eilse tormise ilma tõttu. Hoone omanik on lubanud hoolt kanda, et häire ei segaks edaspidi kohalike elanike und," märkis Bats.

Olemasolev kauplusehoone ehitatakse suuremaks, misläbi kasvab ka Rimi kaupluse müügipind ja sortiment. Nõudlus suurema kaupluse järgi on Batsi sõnul Kalamaja piirkonnas juba ammu. "Loodame, et suurem ja pareme valikuga Rimi kauplus on kohalikele elanikele meelepärane. Uuenenud kaupluse loodame avada juba tuleva aasta kevadel. Ilmselt tuleb pood mõneks ajaks renoveerimistöödeks ka sulgeda," lisas Bats.


Foto: Uus Maa
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias