FOTOD: Vaata, milline näeb välja Balti jaamas avatud Statoili ilma tanklata kohvipood

 (25)
Statoili tanklata kohvik Balti jaamas
Statoili tanklata kohvik Balti jaamas.Foto: AGF

Mootorikütuste ja esmatarbekaupade jaemüüja Statoil avas Balti jaama peahoones oma esimese ilma tanklata kohvipoe, mille peamisteks sihtrühmadeks on rongireisijad ja ümbruskonna elanikud.

Tegemist on kontserni teise taolise ilma tanklata kauplusega kogu Euroopas. Kohvipoe avasid täna, 30. septembril,

"Uuest kohvipoest saab kiirelt ja mugavalt haarata kaasa kuuma kohvi, ahjusoojad saiad-pirukad, hot dogi või hamburgeri ja värske ajalehe. Usume, et uude kohvipoodi leiavad tee nii rongireisijad kui ka Kalamaja elanikud ja teised linnakodanikud, kelle kodu- ja töötee kulgeb Balti jaamast möödudes," ütles Statoili kaubandusdirektori kt Diana Veigel.

Veigeli sõnul asub uude poodi tööle Statoili seitse parimat teenindajat teistest Tallinna teenindusjaamadest. "Nagu näiteks Tanel Gabtšenko. Tänaseks on Tanel töötanud Statoilis kaheksa aastat ja Sõle teenindusjaamas on ta kui kohalik kuulsus. Kliendid teavad teda nimepidi, tervitavad kättpidi ja käivad paljuski tema pärast iga päev teenindusjaamas," lisas Diana Veigel.

Statoili Balti jaama kohvipood on avatud iga päev kell 6-22. Statoili kohvipood on mugavalt ligipääsetav - sissepääs on nii rongiperroonilt kui ka Balti jaama peahoone eest. Statoili kohvipoe sortimendis on lisaks esmatarbekaupadele, snäkkidele ja karastusjookidele ka tänased Statoili hitt-tooted: kohv, värsked pagaritooted, hot-dogid, hamburgerid, võileivad jne.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias