FOTOD: Vaata, milline näeb välja maailma kalleim lennureis

 (21)
FOTOD: Vaata, milline näeb välja maailma kalleim lennureis
Foto: VIVEK PRAKASH, Reuters/Scanpix

Aasta oli siis 2008, kui Singapore Airlines tutvustas oma klientidele uut võimalust - sviidi-klass. Sellest sai kõige luksuslikum lendamise võimalus tavalennukites. Jätame siinkohal eralennukid mängust välja. Kui palju see aga maksab ja mida selle eest saab?

Reisiblogija Derek Low võttis ette reisi Singapurist New Yorki ning proovis maailma tippklassi ise järele.

Sviidid leiab vaid lennufirma Airbus A380 pardalt ning see ei ole kõigest koht, kus end täispikkuses pikali visata. See on väike luksus-maailm. Süüa saab nii palju kui soovid.

Lennuki sisu disainis Prantsusmaa luksusjahtide disainer Jean-Jacques Coste. Singapore Airlinesist sai esimene lennufirma, mis pakub taevaseks reisiks kahekohalist voodit.

Edasi-tagasi lend maksab seal umbes 14 500 eurot. Teenindus ja kingitused, mida jagatakse, on sellised, mis tekitava tunde nagu oleksid kuningas või kuninganna. Muide, enne lennule asumist saab sviidis reisija valida, kuidas teenindajad tema poole pöörduvad. Valikus on näiteks "kuningas", "leedi", "lord", "president", "prints", "printsess" jne. Just sellist tiitlit kasutatakse sinu teenindamisel.

Vaadake ja lugege Derek Low reisiblogi. Seal on ka rida fotosid, kust on näha, mis inimest sellel kõige luksuslikumal lennul ootab.

Target
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias