Go Adventure majutas piinlikku tuppa sattunud eestlased ümber viisakamasse hotelli

 (28)

Türki puhkama läinud neljane eestlaste seltskond majutati kolme tärni hotelli, mille tuba oli piinlikult kehvas seisus. Reisifirma teatas eile õhtuks, et otsustas oma kulu ja kirjadega eestlased teise kohta paigutada selgitades, et ülerahvastatud hotelli tõttu „majutati kliendid algul selleks sobimatusse tuppa".

„Teie poole pöördunud reisija ostis Robinson Reiside vahendusel pakettreisi Türki Kemeri piirkonda Ares hotelli. Tegemist on väga tagasihoidliku hotelliga, mille plussiks on selle odav hind. Hotell on ehitatud 2004. aastal ning seda renoveeriti viimati 2013. aastal," täpsustas Go Adventure'i jurist Heiki Tulk, miks ei pidanuks eestlased madala hinna eest paljut ootama.

Tulk lisas, et ettevõttel on kahju, et seoses tipphooajaga oli hotell üle rahvastatud ning hotelli administratsioon majutas nende kliendid selleks sobimatusse tuppa.

„Kliendid teavitasid meid neile hotelli poolt eraldatud toa sobimatusest pühapäeval. Reisikorraldajana pöördusime koheselt meie kohaliku partneri poole, kes leidis klientidele eilse jooksul asendushotelli, kuhu nad ümber koliti," märkis Tulk ning vabandas klientide ees neile osaks langenud ebameeldivuste pärast.

Loe eilset lugu siit.

Target
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias